Skocz do zawartości

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]


Gość Blaster

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Fakt, że kiedyś bywały lepsze texty. Ale przecież nic straconego, czytelnicy mogą przecież sami coś stworzyć i wysłać, nie? :lol: A ja mam pomysł na nowy Topic: "Czy Na Luzie straciło klimat?" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również się wydaje, żę NL to już nie to samo co kiedyś :(

Nie ma tam już polotu, finezji, ani inncyh epitetów superlatywicznych, które przez wszystkie lata nadawały specyficznego, wspomnianego wcześniej, klimatu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie dość że świetny rysownik, to jeszcze jaki skromny :wink: . Bożyszcze tłumów normalnie :lol:

A tak przy okazji: Będą jakieśnowe rysunki z serii z Archiwum x?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie dość że świetny rysownik, to jeszcze jaki skromny :wink: . Bożyszcze tłumów normalnie :lol:

A tak przy okazji: Będą jakieśnowe rysunki z serii z Archiwum x?

Zawsze lepiej to brzmi z ust kogoś innego niż ja! :D:D:D

Rysunki o Archiwum Iks będą, i to sporo. Na raze Klara jest na pełnych obrotach. Może zazębić przygody Klary z przygodami agentów z Archiwum? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ten dział jest potrzebny w CD-ACTION, ponieważ jak sama nazwa mówi magazyn staje się "na luzie" co jest potrzebne. Są w nim zabawne teksty, obrazki normalnie można wypluć bebechy ze śmiechu. Tak wogóle

Smuggler jesteś spoko ziomal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem są fajne teksty ale tylko czasem. I nie zamieszczajcie już tych biednych komiksów Lenca bo to wcale nie śmieszy.

No to, kolego jesteś w mniejszości, jeśli chodzi o kwestie komiksów Pana Lenca, bo zdecydowana większość czytelników, użytkowników forum itd., nie tylko chce tych komiksów, ale żąda ich nawet więcej niż obecnie... Vox populi vox dei i koniec... ;)

Edit: do postu poniżej:

______________________

szczerze Ci powiem, że rozbawisz niedługo moderatorów... I bedzie wesoło... Gaworzenie niemowlaków? Cóż, widocznie jesteś na takim poziomie, że je rozumiesz i Cię to bawi. A słowo pisane, lub przekaż obrazkowy już poza granicami percepcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wam powiem że bardziej niż te komiksy śmieszy mnie gaworzenie niemowlaków. Nie wiem co was tak bawi w tych marnych obrazkach.

To ic po prostu nie czytaj/oglądaj - tylko przechodź to tego co lubisz. Nie da się zrobić pisma które by odpowiedało wszystkim w 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam czytanie CDA wlasnie od Na Luzie... Doceniony dzial [ 3 stronki w koncu teraz] ... Rysunki Marka Lenca sa genialne ... jeszcze troche i bedzie moim guru obok Raczkowskiego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)

Czasem są fajne teksty ale tylko czasem. I nie zamieszczajcie już tych biednych komiksów Lenca bo to wcale nie śmieszy.

Takie sprawy załatwiam na soim forum ("Co sądzicie o rysunkach w CDA?"). Zapraszam na pojedynek, niestety, słowny :P:P:P Komiksy biedne tylko dlatego, że CIEBIE nie śmieszą? Oj, jesteś biedny... Bardzo chętnie posłucham Twoich propozycji (jak zgaduję: wyżyny subtelnego polotu i inteligencyi :twisted: ), bo czytelnicy ZAWSZE mają wpływ na kształt CDA i poszczególnych rubryk. No to pozdrawiam, gu-ggu-gfu! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

byly jeszcze do niedawna swietne opowiesci Mr. Jedi'ego :(

a teraz pozostał po Nim tylko Duch :-(

hmmm...

fajnie ze CDA wspolpracuje z JoeMonster.org ^_^

jak dlamnie to jest najlepszy servis tego rodzaju ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

)
Czasem są fajne teksty ale tylko czasem. I nie zamieszczajcie już tych biednych komiksów Lenca bo to wcale nie śmieszy.

Takie sprawy załatwiam na soim forum ("Co sądzicie o rysunkach w CDA?"). Zapraszam na pojedynek, niestety, słowny :P:P:P Komiksy biedne tylko dlatego, że CIEBIE nie śmieszą? Oj, jesteś biedny... Bardzo chętnie posłucham Twoich propozycji (jak zgaduję: wyżyny subtelnego polotu i inteligencyi :twisted: ), bo czytelnicy ZAWSZE mają wpływ na kształt CDA i poszczególnych rubryk. No to pozdrawiam, gu-ggu-gfu! :evil:

To zrób komiks o gaworzeniu niemowlaków z podpisem "specjalnie dla Fiflaka". I sprawa rozwiązana.

Świetne i ciekawe komiksy robisz Marek. Skąd bierzesz tyle pomysłów????? (wiem , że z głowy).

Tak z boku mówiąc , próbowałem rysować jakiś komiks w szkole. I większość klasy była za i czytała z przyjemnością je. Ale rysunki były takie sobie , bardziej im pasował humor zawarty w nich. Styl mam odrobinkę podobny do twojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie RULEZ! Ale czemu tak rzadko są takie teksty jak Majstersztyx? (ostatni rok temu)

popieram!! majstersztyx był genialny!! nawet dzisiaj sie z tego nalewam :lol: Co do komiksów pana Lenca - powiem że jest to pewnego rodzaju urozmajcenie. Proponuję jeżeli wyobraźnia na to pozwala zagłębić się bardziej w poszczególne gry. Hmm może coś z Fify, MOHAA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...