Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kin1313

Animal Kingdom (2016-)

Polecane posty

Animal-Kingdom-cast-25695_002_0711_R-1-e

Animal Kingdom to serial stworzony przez John Wells Productions oraz Warner Horizon Television i jest adaptacją filmu Królestwo zwierząt. Serial opowiada losy siedemnastoletniego chłopaka, który po śmierci matki przeprowadza się do rodziny Cody, która nie stroni od łamania prawa. Rodziną zarządza Janine "Smurf" Cody (w tej roli Ellen Barkin).

Bardzo fajna seria, cieszę się, że zacząłem oglądać, bo wciąga. Fabuła jest ciekawa, a obsada świetnie gra swoje role. Na wakacje serial jak znalazł. Z opisu może wyglądać jak coś podobnego do Shameless, ale na szczęście nie (choć Shameless też bardzo lubię). Zobaczymy jak to wszystko dalej się rozwinie, ale póki co oglądam.

Bardzo przypadł mi do gustu. Podobał mi się kalifornijski klimat i muzyka. Z kolejnymi odcinkami kiedy dochodzą nowe wątki i tajemnice jest nawet lepiej (nie ma to jak patologiczne

rodziny:>). Obsada została świetnie dobrana. Pozostaje tylko czekać na sezon numer 2.

Zastanawiam się czy serial pociągnie bez Smurf - widzę death flagi. J może przejąć jej rolę, ale nikt nie wypełni pustki (jeśli do tego dojdzie)  po Ellen Barkin. :(

Wygląda na to, że Joshua to niezły psychol. Takiego obrotu spraw, morderstwa i fartucha Dextera się nie spodziewałem. Jak nic będzie się mścił za matkę na Smurf. Aż mnie kusi obejrzeć film żeby nie czekać i zobaczyć jak to się wszystko skończy (choć między nim, a serialem jest podobno sporo rozbieżności). Teraz to nie jest jasne, ale myślę, że policja przekona Adriana żeby szpiegował Cody'ch za złagodzenie zarzutów za przemyt kokainy (ciekawe co na to Deran).

Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny :) Ostatnio zamawialem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że https://kwiatowaprzesylka.pl  zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas,  a kwiaty naprawde piekne...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.