Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daverox

X Box One S - teraz czy jakiś czas po premierze ? Wersja 2 TB/1 TB?

Polecane posty

Witam,

Pytań kilka tak jak w temacie. Czy warto kupić już teraz lub w dniu premiery XBox One S 2TB ? Czy poczekać może na premiery tych z mniejszymi dyskami ? PLanowane są jakieś bundle ? Pad z 3,5mm jack ?

Czy Xbox Live Gold jest tylko do zamówień przedpremierowych czy po premierze również ? Zastanawiam się własnie nad zakupem... z drugiej strony mam jeszcze czas aby poczekać do jesieni.

 

Z góry dzięki za opowiedzi.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi. Już tam jakieś pierwsze bundle w preorderach są na koniec wrzesnia planowane. I teraz moje pytanie jaki dysk wystarczy ? Ile gry na konsole zajmują ? 500 GB na ile gier wystarczy (wiekszość planuję kupować w wersjach cyfrowych) Czy warto kupić 1 TB jeśli nie bedę grał w wiele gier na raz?

Czytałem gdzieś też, że warto dokupić dysk zewnętrzny i tym samym powiększyć pojemność. Czy ten dysk musi mieć jakieś szczególne parametry czy wystarczy USB 3.0 ? np. taki jak ten http://www.ceneo.pl/15725780?se=Li3gmzjI1GkqJJHEVK5OWcsuYNmaiX-8&gclid=CIKOlOyzyM4CFUMDcwod6IcMYg  (obecnie taki posiadam)

 

Z góry dzięki za kolejne odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać jednocześnie w kilka tytułów albo do nich wracać, to możesz kupić 1TB. Ja na 500GB jeszcze nie miałem problemów z brakiem miejsca, ale raczej ściągam-gram-wyrzucam.

Rozmiar gier jest bardzo różny, Rocket League to 4 giga z hakiem, Wiedźmin 3 zajmuje 48 GB pomimo wymagania płyty, Uncharted 4 cyfrowe to 55 GB.

Ten dysk powinien się nadać, tylko pamiętaj że musi mieć exFAT albo FAT32.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już istnieje taki temat to się podepne. Jak się kupuje gry powiedzmy np. Wiedźmin 3 to ile Gb jest na płycie/płytach a ile trzeba dodatkowo pobrać. I czy na konsolach istnieje możliwość przerwania pobierania. To znaczy dzisiaj pobiore np. 10 Gb a innym razem resztę czy trzeba wszystko od razu pobrać?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie jest tyle, ile się zmieści, czyli 50 GB. Ale nie wszystko instaluje się na dysku konsoli.

Pobierać nic nie musisz, ale jeśli konsola ma dostęp do Internetu to będzie chciała ściągnąć patche. Pobieranie możesz przerwać albo wstrzymać w każdej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...