Jump to content
geek

Najtańszym sposobem pod LoLa

Recommended Posts

Witojcie sprawa teoretycznie prosta,  potrzebuje pomysłów lub sposobów na PC lub laptop który ogarnie tylko i wyłącznie League of Legends na zadowalajacym poziomie ale NAJTAŃSZYM kosztem.   

Nowy, używany, składak, gotowiec ale najlepiej w obu segmentach czyli pc i laptop.

Preferowane sklepy to niemiieckie i amazon lub ebay

 

pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze sprecyzuj co znaczy "zadowalający do lol'a", czy zamierzasz tylko grać dla frajdy, czy planujesz jakieś podboje e-gamingowe albo streaming? Powiedz też co znaczy "najmniejszym kosztem" czy ten najmniejszy koszt to jest 1000, 1500, 2000 zł? Czy do PC posiadasz już elementy typu monitor klawiatura muszka? Jeśli tak to jaki (rozdzielczość natywna monitora). Jest też problematyczne składanie zestawów na innych niż polskie strony, zwłaszcza, że ceny w ojro niekoniecznie przekładają się na to co jest w Polsce. Najprostsze rozwiązanie to po prostu wypełnienie ankiety i wtedy każdy ma wszystko jak na tacy i może pomóc a tak w sumie nie wiadomo o co chodzi. Napisz też czy posiadasz system operacyjny, bo koszt samego Windowsa to granice 500 zł.

Edited by Equisetum
Link to comment
Share on other sites

Tzn. nie jest problemem złożeniem zestawu w mindfactory.de/caseking.de, czy w innym sklepie niemieckim, natomiast ebay to ma fatalny interfejs, jeśli szuka się czegoś "niespecyficznego (i z rozsądnymi cenami wysyłkami + bez problemów z VAT).

Z laptopami jest prostsza sprawa: Ideapad 300-15 (jeśli satysfakcjonuje cię po prostu odpalenie gry), Acer F-572G/Ideapad 500-15/Asus R556LB (jeśli satysfakcjonuje cię dobra wydajność w LOL-u i możliwość odpalenia starszych tytułów) i Ideapad 700-15 (lub wyżej, jeśli masz zamiar grać w nowsze gry).

Przy używkach szukałbym Lenovo Y580/Y510P (lub konkurencji z i5/i7 + GTX 660M/750M/840M+).

Z używek najtaniej szukałbym: i3-2100 + taniej płyty na H61 (np. Asus H61M-K) + 4GB RAM DDR3 + HD 5770/6770 + obudowa ATX + (nowy zasilacz typu Corsair VS 450W/SSD: 128 GB np. Transcend SSD 370/A-Data Premier Pro SP 920) w wersji bardzo oszczędnościowej.

W wersji rozsądnej to raczej i5-2300/2400/2500 + np. Asrock B75 Pro 3 + 8 GB RAM DDR3 + HD 7790/7850/7870 (i wtedy pewnie większy dysk by się przydał).

W przypadku nowego komputera, podaj budżet.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...