Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bioshock21

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Zbugowane tekstury

Polecane posty

Parę dni temu w końcu zakupiłem Wiedźmina 3. Po jakimś czasie, natknąłem się na zbugowane tekstury na dworku Dolores w zadaniu pobocznym, polegającym na oczyszczeniu dworku z upiorów. Jeden z budynków zapełniały podłużne czarne trójkąty czy coś w tym stylu. Myślałem że natrafiłem na zwykłego buga, wiadomo zdarza się, ale po jakimś czasie natknąłem się na te dziwne grafiki ponownie. Mam przegrane 11h i oprócz sytuacji na dworku Dolores, błąd pojawił się jeszcze jak dotąd 3 razy. Mianowicie te trójkąty zapełniały powierzchnię randomowo znalezionej łódki, za drugim razem miotła jakiejś chłopki była zrobione z tych trójkątów, a ostatni raz podczas wypełniania zadania wątku głównego "Po Omacku", kiedy to jedna z jaskiń tak samo jak budynek na dworku była wypełniona tymi zbugowanymi teksturami (w tej samej misji zbugował się Nithral i nie mogłem go pokonać, ale to poza tematem). Wie ktoś może czym spowodowane są te błędy i jak ewentualnie im zaradzić? Mam wersję gry 1.22 (chyba najnowsza, gog galaxy patchuje mi grę automatycznie) i może to wina patcha? Za pomoc z góry dziękuję.

Podam też specyfikacje komputera, w razie gdyby była potrzebna:

Geforce GTX 960 4GB

8GB ram

Intel core i5 LGA1150

Windows 10 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...