Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tazz

Rozwiązany: Wiedźmin 3 - Pełna kolekcja kart

Polecane posty

Serwus!

Zbieram sobie karty i zbieram, przejechałem całe Velen wzdłuż i wszerz, tak samo i Novigrad, jednak tu i tu brakuje mi po 2 karty i 1 napotkany gracz.

 

Jakieś sugestie, porady gdzie szukać kart i tego gracza? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Lambert, Talar, Roche, Dijkstra

i inni, którzy się pojawiają w związku z postępami fabuły. Ewentualnie Kwatermistrz przy wielkim obozie na południu. A tak w ogóle to skąd bierzesz tak szczegółowe informacje? "Cudowny przewodnik po Gwincie" podaje tylko podział na krainy (karty do kupienia, unikatowe karty do wygrania) i ogólną liczbę randomowych dropów we wszystkich krainach. Jeżeli chcesz mieć pewność to porównaj listę swoich kart z tą stroną. A tu znajdziesz mapę "drobnych" graczy. Chociaż na jednej i drugiej stronie zdarzają się sporadyczne przeoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem całkiem podobnie,

w Oxenfurcie jest kowal, który nie jest zaznaczony na mapie, może to ten :)

w Velen minąłem jedną małą wiochę, a tam był kupiec z 2 kartami, wcześniej trzababyło go uwolnić z obozu bandytów

posiłkowałem się tym poradnikiem http://www.eurogamer.pl/articles/2015-07-31-wiedzmin-3-gwint-wszystkie-karty-i-zadania-poradnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wg. tych poradników ograłem,a i tak 2 karty z Velen brakują. 

Dziś zjechałem całe Velen wg. poradników i nic. Czy ktoś wie coś o kupcach na Łysej Górze, których ikonki widać na minimapie a w grze ich tam nie ma, tylko jakiś tłum? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jeszcze raz wyjaśnię. Ten jeden "napotkany gracz" to jedna z randomowych postaci które dają (po wygraniu z nimi) równie randomową (spośród pewnej puli) kartę. Jeżeli nie śledziłeś, z którymi grałeś a z którymi nie, to jedyne co może Ci pomóc, to podchodzenie po kolei do wszystkich graczy z tych mapek, które wcześniej wkleiłem jako link i sprawdzanie czy opcja gry w gwinta jest szara. Jak w końcu trafisz na takiego, u którego nie jest, zagraj z nim i masz z głowy. Na szczęście takich randomowych graczy jest więcej (o jakieś 10-15) niż randomowych kart więc nie będziesz musiał aż tak długo szukać. Jeżeli chodzi o 2 karty w velen i novigradzie to sprawa dotyczy "unikatowych" kart, które można kupić, znaleźć w zadaniu, albo wygrać od specjalnego gracza (również związanego z zadaniem, typu gwint). Teoretycznie z tymi byłoby trudniej, gdyby nie fakt, że te karty nie wypadają tak jak poprzednie losowo, ale są zawsze związane ze ściśle określoną postacią/miejscem. Dlatego tutaj przyda się pierwszy z linków, które wkleiłem. Będziesz musiał niestety posiedzieć minutę albo dziesięć (ale innej metody nie widzę) i sprawdzać które karty, z tych unikatowych, posiadasz aż znajdziesz te brakujące. Wtedy wystarczy zobaczyć gdzie można je zdobyć i gotowe. Dodam jeszcze, że kilka kart podpada pod kategorię "missable", ale wierzę, że nie o te chodzi w twoim przypadku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, źle do tego podchodzisz. NAJPIERW musisz ustalić, których kart ci brakuje a dopiero później sprawdzić gdzie ich szukać. Jeżeli nie chcesz korzystać z mojego linku (rozumiem, że różne wersje językowe mogą być ciężkie do porównania), to sprawdź według linka Ravena. Ważne, żebyś ustalił, których kart ci brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to się nie sprawdza - przykładowo - brakuje mi jednego z trzech Rębaczy. Odwiedziłem wszystkich kupców z listy i trzeciego wciąż brak. 

 

PS. Stąd mam wszystko - http://www.gosunoob.com/witcher-3/gwent-players-merchants/ i nic

 

Edit kolejny: Przejrzałem listę kart i wychodzi na to, że z Velen mam wszystkie, a książeczka do questu pokazuje, że brak dwóch. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wcześniej omyłkowo napisałem bzdurę. Wg. tej listy http://www.eurogamer.pl/articles/2015-07-31-wiedzmin-3-gwint-wszystkie-karty-i-zadania-poradnik?page=7 mam wszystkie karty dostępne w Velen.

 

4 godziny temu, Raven82 napisał:

masz "serca z kamienia"? pamiętam, że u ofirskiego kupca(koło młyna) udało mi się kupić 2-3 karty

Mam "Serca z Kamienia" zainstalowane. Ten oficerski kupiec jest w Velen, tak? 

 

EDIT:

Odwiedziłem kupca, kupiłem 3 karty i nic się nie zmieniło.

Velen: 2
Novigrad: 2
Napotkani gracze: 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko - nie mam już żadnych nieodkrytych znaczników w Velen, Novigradzie czy na Skellige. Zostały mi do zebrania tylko te cholerne karty.

 

Mam!

Karty z Velen miał karczmarz w karczmie... Tej gdzie była Bea, znajoma Ciri. Brawo ja! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...