Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wini666

Towar z ekspozycji w MM.

Polecane posty

Witam. W najbliższy piątek planuję zakupić sobie PS4. Jakiś tydzień temu robiłem research, i w MM znalazłem b. dobrą ofertę. Dokładnie chodzi o ten zestaw:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-1tb-uncharted-4-kres-zlodzieja-uncharted-kolekcja-nathana-drakea-driveclub-minecraft-wiedzmin-3-dz

Pan z obsługi raczył nie dopowiedzieć, że jest to egzemplarz z ekspozycji, ale na moje szczęście sam do tego doszedłem (w tej cenie, i ilości gier musiał być haczyk). Mimo wszystko, zestaw prezentuje się na prawdę okazale, więc nadal się nad nim zastanawiam. Dlatego też moje pytanie. Czy ktoś miał już jakąś styczność właśnie z takim towarem (z ekspozycji)? Zastanawiam się oczywiście nad tym, czy taka konsola może być w jakiś sposób zajechana, jak i również nad padem. Czy pad w takim pudle to ten sam co z ekspozycji, czy liczy się sama konsola? Niestety mam niską tolerancję na dotykanie mojego sprzętu przez innych ludzi (jakkolwiek by to nie zabrzmiało :P). Być może ktoś z Was ma jakieś przykre doświadczenia związane z takim towarem, być może jakieś uszkodzenia, czy coś w ten deseń. Albo w drugą stronę, może taka oferta na prawdę jest w porządku, i warto z niej skorzystać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw mógł stać w pudełku z pleksi, albo być przymocowany na stałe i mieć włączony tryb sklepowy. W tym drugim wypadku pad może być trochę zużyty.

Myślę że w obydwu wypadkach to jest niezła okazja. PS4 1TB kosztuje ok. 1300 złotych. Do tego pięć gier, licząc po 200 złotych od sztuki daje nam 2300 złotych. Nawet jeśli pad będzie zniszczony (co mało prawdopodobne) to nowy kosztuje dwie stówki. I tak jesteś 200 złotych o przodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak jak myślałem, oferta jest na tyle dobra, że warto ewentualnie pada dokupić. Pewnie się na nią skuszę, o ile jeszcze będzie dostępna, bo w MM online nie widać jej w moim mieście, pomimo, że tydzień temu stało jeszcze kilka pudeł na wystawie, a wątpię żeby PS4 nadal sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 - 149 zł. Kolekcja Uncharted - 120 zł. Minecraft i Driveclub to ceny rzędu 30-50 zł. Wiedźmin 3 około 100 zł. Łączna wartość gier to maks 500 zł, więc nie wydaje mi się, żeby ten zestaw był jakoś wybitnie opłacalny, zwłaszcza jeżeli jest z ekspozycji. Jeżeli musisz kupować w Media Markt to już bardziej opłacalną wydaje mi się ta opcja https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-1tb-uncharted-4-kres-zlodzieja-doom i ewentualnie dokupienie gier które Cię interesują osobno (ale na pewno nie w MM). Przynajmniej będziesz miał pewność, że Twoje nowe PS4 nie było używane...  (a pewnie i tak nie będziesz grał we wszystkie gry na raz, a Doom ma prawie wartość Driveclub, Minecrafta i Wiedźmina razem wziętych, oczywiście mówie o używanych tytułach).

Inna rzecz, że witryna Media Markt i Saturna informuje, że towar jest "z ekspozycji" również wtedy, gdy w danym sklepie zostaje jedna sztuka towaru - może być fabrycznie zapakowana i nie używana. Także dowiedz się przed zakupem, bo być może wcale nie jest to konsola powystawowa (cena raczej wskazuje na nową, bo tak jak pisałem - wcale nie jest to wybitna oferta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...