Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEEPR30

Gta online-ban za nic

Polecane posty

Witam, czy istnieje szansa na usunięcie bana w gta online poprzez kontakt z rockstarem? Pytam ponieważ słyszałem,że sporo osób ma ten problem włącznie z moją siostrą,która dostała już drugiego bana za nic. Poprzedni był na dziesięć dni a teraz jest na trzydzieści, jak tak dalej pójdzie to dostanie bana na kilka lat. Rockstar milczy i obawiam się, że nie odpowiedzą. Dodam, że nigdy nie używaliśmy modów i gramy z reguły w sesji dla zaproszonych właśnie przez moderów, którzy uprzykrzają życie wszystkim graczom. Proszę i dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trudno mi tu coś poradzić, osobiście w GTA OnLinie grałem raz na X360 i nie miałem żadnych problemów, nie wiem jak to jest dokładnie na PC, ale czy czasem nie trzeba się tam logować przez RC ??

Pytam bo kiedyś z Rockstar Clubem były jakieś problemy, może to jest powodem bo potrzeba jest jakaś aktywacja/aktualizacja danych, albo gry. 

Zakładam również że oboje z siostrą macie osobne konta  steam/gfwl/rc ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że to trochę (trochę bardzo) naciągane. Rockstar nie daje banów za nic, więc twoja siostra pewnie coś ukrywa i jest "modderem" i za to dostaje bany. Co do usunięcia bana - Rockstar zawsze wysyła maila z informacją o tym że konto zostało zablokowane, a bana samego w sobie nie usuną (nie ważne jak dobre macie wytłumaczenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że brzmi to podejrzanie ale naprawdę nie jesteśmy moderami. Gramy w sesjach dla zaproszonych właśnie w obawie przed dostaniem nielegalnych pieniędzy od moderów. Poza tym moja siostra jest niedzielnym graczem (gra w gta jak w simsy) i nie używa żadnego nielegalnego oprogramowania. Swoją drogą słyszałem, że można dostać bana za używanie skypa lub teamspeaka i chociaż nie ma ona ich zainstalowanych to posiada dużo piosenek w self radio, może któraś z nich jest przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w jakiejś onlinówce w którą grałem z żoną mieliśmy problem ponieważ co prawda nie naraz ale grę uruchamialiśmy na tym samym komputerze, lub jeżeli na dwóch to zewnętrzne IP było takie samo. Być może Rockstar ma podobne przepisy albo zabezpieczenia. Nam pomogło wtedy napisanie do supportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety napisanie do supportu prawdopodobnie nic nie da bo rockstar ignoruje swoich klientów. Piszemy do nich codziennie od tygodnia i nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Najbardziej denerwujące jest to, że R* nie potrafi sobie poradzić z prawdziwymi moderami, którzy uprzykrzają życie innym tylko daje bany uczciwym graczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem moja siostra po dwóch dniach grania dostała permanentnego bana kompletnie za nic. Czy da się jakoś porozmawiać z rockstarem w inny sposób niż przez stronę supportu? Wysyłane tam wiadomości są przez nich kompletnie ignorowane i pisanie w ten sposób nic nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje mamy wersje pudełkowe,ja kupiłem pre-order na gram.pl a kilka miesięcy później kupiłem siostrze pudełko na muve.pl. Pisaliśmy do supportu codziennie przez tydzień ale dostawaliśmy tylko automatycznie wygenerowaną wiadomość, że zbanowali jej konto ponieważ używała modów chociaż ,tak jak mówiłem nic takiego nie zrobiła. Z tego co czytałem to siostra nie jest pierwszą osobą niesłusznie zbanowaną, prawdopodobnie zbyt rzadko grała i teraz rockstar chce ją zmusić do kupna nowego konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2016 o 18:08, BEEPR30 napisał:

gramy z reguły w sesji dla zaproszonych właśnie przez moderów, którzy uprzykrzają życie wszystkim graczom

Jeśli to jest prawda, to dlatego dostajecie bany.

Granie na zmodowanych serwerach grozi banem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak grając tylko ze znajomymi ja i max 2 znajomych graliśmy w owe GTA Srojnal

grając może z 2 tygodnie wyjdzie gdzieś tak gdy weźmie się czas gry od 29 grudnia 2016 do 7 stycznia 2017 roku 

tyle nagrałem sie w gta Srojnal nie jestem modderem nie kożystam z żadnych ułatwien jedyne programy w tle to ten programik ze steamu do podkręcania grafikę (kartę) (EVGA Precision XOC)

do tego discord aby rozmawiac ze znajomymi oraz Game booster zwany razer cortex wywala niepotrzebne procesy przed startem gry 

do tego ozmieniaem priorytet na gta5.exe na wysoki aby szybciej chodziło wszystko na minimum aby miec stałe fpsy

grając tak przez 2 tygodnie dostałem bana nagle po wyjsciu z sesji publicznej do której wrzuciło mnie po misji przymusem, zacząłem kolejną misję i w trakcie "black screen of ban hammer"

support nie odpisuje w ogóle takie odpowiedzi otrzymuje od automatu

Hello xyz,

Thank you for contacting Rockstar Support. GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

Best regards,
Rockstar Support

 

Hello,

Thank for your recent contact to Rockstar Support regarding reporting a cheater or a ban appeal.

For Ban appeals-- GTA Online bans are triggered by a number of factors, including modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, manipulating protected game data and code, or otherwise interfering with other players’ gameplay experience.

All GTA Online suspension and banning decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see https://support.rockstargames.com/hc/articles/229514247.

For Cheater reports--thank you for reporting abusive members. Rest assured we are looking into the info you provided and will reach out to you if we have any further questions.

If you are contacting us because you are worried that you may get banned -- If you have not engaged in any cheating, you do not need to worry about getting suspended or banned. However, we may remove the illegitimately gained funds during one of our sweeps.

This ticket will now close--as mentioned above, we will contact you directly if more info is needed.

Best Regards,

Rockstar Support


oficjalnie pie..olę tą grę i wracam do APB Reloaded użerać się z cziterami

PS. Czyli nie jest ona jedyną osobą otrzymująca bany za niewiedze administracji i głupotę systemu.

1. dostajesz bana jeżeli ktokolwiek inny czitował bądz robił cos nielegalnego na twojej sesji bądz w sesji w której się znalazłeś

2. dostajesz bana za to że masz jakiekolwiek programy w tle (NOSZ KURczaki JAKIEKOLWIEK??)

3. ci co czitują nie dostają banów bo oficjalnie znam 3 osoby które mają zczitowany level i gliczują grę ile wlezie i bana nie otrzymały ...

Co do tego APB Reloaded tam przynajmniej banują tych którzy przewinili a nie niewinnych graczy niech sobie każdy znawca mówi co chce ale ja już wiele słyszałem (Jeżeli dotujesz to bana   nie dostaniesz, jezeli znasz kogos z administracji to bana nie dostaniesz itp itd można tak w nieskonczonosc)

Gdyby nie ten ban to pewnie dotował bym tą grę a w tym wypadku własnie straciłem 130zł (bo z przeceny)

EDIT. Ah te literówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.07.2016 o 08:44, iSoyer napisał:

Rockstar nie daje banów za nic

Tu się mylisz, R* banuje na ślepo, cheaterzy latają na godmode po sesjach a dziewczyny z 12 lvl wyrywają bana.

Dnia 8.07.2016 o 13:11, BEEPR30 napisał:

Gramy w sesjach dla zaproszonych

Najgorsze co mogliście wymyślić, automatyczny anty-cheat R* nieudolnie moderuje zamknięte sesje. Na zamkniętej sesji nie należy nic kupować, nie wolno sprzedawać pojazdów bo można za to wyrwać bana. Każdy ruch pieniędzy na sesji prywatnej bądź zamkniętej to duże ryzyko bana, większe niż odpalanie się na publicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...