Skocz do zawartości

Komputer do 5000 zł


MarcinPL2000

Polecane posty

Witam,

Planuję zakup komputera do gier, który będzie kosztował max 5000 zł. Jako że nie znam się na składaniu zestawów to proszę o pomoc. Wystarczy 1 dysk 500 GB, mam drugi. Taka skrzynka aby można było zamontować napęd CD. Płyta główna powinna mieć 4 sloty na pamięć ram. Kart graficzna GTX 970.

Pytałem się paru osób i mi powiedział, że można wziąć 8 GB RAMU zamiast 16 i GTX 980 zamiast 970, ale czy wtedy nie trzeba było zrezygnować z innych rzeczy aby nie przekroczyło 5k?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor raczej podkręcę, zestaw kupię na morele

3 godziny temu, MayoneS napisał:

Z pewnością dysk 500GB w dzisiejszych czasach to za mało, szczególnie, że komputer będzie do gier a te z roku na rok ważą więcej.

Mam drugi 500 GB, więc razem będzie 1 TB, a tyle mi wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dopiero w połowie lipca to najlepiej wróć na kilka dni przed zakupem. Teraz za duże jest zamieszanie z dostępnością kart (a raczej jej brakiem) czy kursem walut. Do tego dziś debiutuje Radeon RX 480 - raczej warto poczekać i zobaczyć czy coś się zmieni na rynku po jego debiucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zadowolenie.pl/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/asus-geforce-cuda-gtx950-strix-2gb-ddr5-128bit-2dvi-hdmi-dp-1 Jako kartę graficzną polecam ten model. Jest on wyposażony w inteligentny uklad chłodzenia, kosztuje stosunkowo nie wiele, a w praktyce sprawuje się naprawdę dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...