Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 08/2016

Polecane posty

On 28.06.2016 at 4:11 PM, Rzulwiu said:

Jedno pytanie. Co zrobić, by w DeadPool zagrać na padzie? W innych grach pada wykrywa bez problemu, w tej niestety jest problem. Tzn w opcjach sterowania, przestawiam na "PAD" ale gra nadal śmiga na klawiaturze, a pad nie reaguje.

Wg odpowiedzi Activision z forum Steama gra działa tylko z przewodowymi padami XBox 360. Nie są rozpoznawane poprawnie nie tylko inne pady, ale są problemy nawet z bezprzewodowymi padami Microsoftu.

Ja mam pada Logitecha  i u mnie zadział emulator x360ce (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, mam wersję 2.0.2.158). Po rozpakowaniu archiwum wszystkie pliki należy skopiować do katalogu z grą, tam gdzie jest plik DP.exe (...\Deadpool\Binaries), uruchomić x360ce.exe, ustawić przyciski i zapisać konfigurację klikając Save. Gra rozpozna pada jako XBox 360 i wszystkie pozycje w opcjach związane z padem staną się aktywne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pc1971 napisał:

Wg odpowiedzi Activision z forum Steama gra działa tylko z przewodowymi padami XBox 360. Nie są rozpoznawane poprawnie nie tylko inne pady, ale są problemy nawet z bezprzewodowymi padami Microsoftu.

Ja mam pada Logitecha  i u mnie zadział emulator x360ce (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, mam wersję 2.0.2.158). Po rozpakowaniu archiwum wszystkie pliki należy skopiować do katalogu z grą, tam gdzie jest plik DP.exe (...\Deadpool\Binaries), uruchomić x360ce.exe, ustawić przyciski i zapisać konfigurację klikając Save. Gra rozpozna pada jako XBox 360 i wszystkie pozycje w opcjach związane z padem staną się aktywne.

Dzięki wielkie. Działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast plakatu moglibyście w końcu zmienić tłocznię płyt DVD. Te obecne są najgorszej jakości jak tylko się da, napędy skrzypią próbując je odczytać, to woła o pomstę do nieba. Kilka lat temu nie było takich problemów, obecnie jest to katorga. 

Instalacja Deadpool z płyty kończy się błędem. Staram się zgrać instalator na dysk. 

cda1.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienic tlocznie, mowisz. OK, tylko znajdz druga w Polsce, ew. Czechach.

Problemy zaczely sie od momentu DVD9, wiele napedow ma z nimi problemy z uwagi na duza gestosc upakowania danych. I to, co smieszniejsze, te nowsze (bo szybsze) napedy. Czasem pomaga ustawienie wolniejszego tempa trnasferu z napedu. Serio.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu całego numeru jestem zaskoczony - nie ma recenzji z którą bym się nie zgodził, a publicystyka chyba najlepsza od bodajże 1/2016 (nie jestem pewien czy dobrze pamiętam numer bo nie mam dostępu do swojego archiwum) szczególnie felietony MQc-a i Crossa oraz tekst Berlina którym naprawdę zachęcił mnie do obadania Crimzon Clover. A tekst o nowej karcie Radeona cóż mogę powiedzieć, jestem w szoku jeśli chodzi o ocenę, która jest wyższa od oceny GTX 1080 - ale też po kartach AMD spodziewamy się mimo wszystko czego innego, więc moim zdaniem nie ma co ich porównywać. Dzięki za konfigurator bo długo czekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nabyłem aktualny CD-A-ction i po przejrzeniu, na razie nie czytałem recek, ani nic dłuższego, zostawię to sobie na sobotni wieczór.

Przeczytałem Na Luzie, Action redaction i szpile, bez które zawsze mnie rozbawiają.

W Deadpoola jeszcze nie grałem, też zostawiam na jutro albo na niedzielę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia publicystyka. Czuć z tych tekstów, że ludzie piszący o danych grach lubią te produkcje. I potem chce się wrócić do bilarda, spróbować shmupa... Tylko menedżera odpuszczę - jeśli kiedykolwiek wrócę do tego nawyku, to będzie to pewnie stary, dobry CM 01-02 ;)

 

Jeden z lepszych babolków, jakie się pojawiły w CDA? Szkoda wytykać wszystkie literówki w numerach, ale to jest coś ciekawszego. Strona 118 - "np. poprosić o pogodę prognozy" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szpilach przytrafił się wam błąd o przełożeniu gry Sniper Elite przez CI, tylko że chodziło tu o Sniper Ghost Warrior 3, Sniper Elite brytyjskiego studia Rebellion ma wyjść w tym roku. 

A co do samego numeru, ciekawy przegląd gier z E3, szczególnie my pecetowcy możemy być zadowoleni. Cieszę się, że Microsoft wziął się na poważnie za wspieranie platformy PC oraz komputerowej edycji Tekken 7. Publiscystyka trzyma bardzo równo poziom, nie podejrzewałem naczelnego o hobby bilarskie, konkretnie snookera, ale co kto lubi. Bardzo zainteresował mnie tekst o Retro Station, ciekawy sprzęt emulujący kilkanaście konsol. Myślałem, że na reklamie na stronie 121 będzie hasło w stylu "jedna konsola by rządzić wszystkimi" lub coś w tym stylu :D.

Radeon RX 480 ma naprawdę ciekawą wydajność, ale w cenie 1100 zł na pewno w Polsce go nie dostaniemy, najtaniej można go wyrwać za 1350 zł. Oprócz zamieszania z ceną doszedł jeszcze do tego fakt poboru prądu, wyższy niż wcześniej podany. Na tych problemach na pewno skorzysta Nvdia i jej model GTX 1060, który ma kosztować 1250 zł w przybliżeniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bedzie errata, to glownie moja wina.

Dnia 11.07.2016 o 12:46, aRo napisał:

Jeden z lepszych babolków, jakie się pojawiły w CDA? Szkoda wytykać wszystkie literówki w numerach, ale to jest coś ciekawszego. Strona 118 - "np. poprosić o pogodę prognozy" :D

Naprawde to taki straszny blad? Po prostu przestawiony szyk wyrazow, czasem sie zdarza przy nanoszeniu poprawek. Zeby tylko takie babole byly w CDA, to nie narzekalbym wcale.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja dostałem wadliwy egzemplarz magazynu? Na stronach 65/66 górny róg był zagięty do środka, a po jego rozłożeniu papier tej zagiętej części kartki wychodzi jakiś 1 cm poza obręb magazynu. Gdzie mogę zgłosić reklamację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dopiero dzisiaj zabrałem się za nadrabianie CDA 258.

Po otworzeniu pudełka z płytami zobaczyłem, że mam dwie: jedną poprawną i drugą przeźroczystą z ręcznie napisanymi cyframi markerem (nawet to nie płyta, a kawałek plastiku, taki jaki dają na spód wielopaków z płytami w tubie).

 

Czy ktoś na takie coś trafił?

 

 

2016-09-03 12.31.25.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...