Skocz do zawartości
MikaelDorren

Regulamin działu "Programowanie i webmastering"

Polecane posty

Obowiązują wszystkie postanowienia regulaminu głównego Forum Actionum

  • Przed założeniem tematu radzimy skorzystać  forumowej wyszukiwarki -  być może już ktoś miał taki sam problem i udało się go rozwiązać.
  • Nie dopisujemy się do cudzego tematu z własnym problemem.
  • Tytuł tematu powinien opisywać problem najdokładniej jak się da. Dobrym zwyczajem jest dodawanie na początku  języka, w jakim jest pisany program / strona. Zamiast "Pomocy, mój program nie działa!" lepiej napisać "[C++] Program do obliczeń równoległych, jak odpalić wątki?".  Tematy o tytułach "POMOCY", "mam problem!!!!!!!!" lub podobnie niepoprawnych będą moderowane lub usuwane.
  •  W tym dziale rozmawiamy o tworzeniu programów i stron. Problemy niezwiązane z tworzeniem softu kierujemy do działu "Programy".
  •  Dział ma pomagać w rozwiązywaniu problemów, a nie rozwiązywać ich za pytających. Dlatego wszystkie posty z kategorii "Mam zadanie domowe, zróbcie je za mnie" będą usuwane. Osoby pomagające proszone są o raportowanie takich tematów.
  •  Prosimy, by kody źródłowe umieszczać w "code" lub "codebox". Dobrym zwyczajem jest zadbanie o formatowanie kodu (odpowiednie wysunięcia).

Zauważone nieprawidłowości należy zgłaszać za pomocą opcji "Zgłoś post", dostępnej w górnej części posta. Pozostałe uwagi i zapytania należy umieszczać w temacie Uwagi i pytania do moderatorów IV lub kierować bezpośrednio do moderacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...