Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Reju

Rozwiązany: TV pod PC gaśnie na 1-2 sekundy

Polecane posty

Witajcie, od jakiegoś czasu mam problem, sam już nie wiem czy z telewizorem czy z komputerem,

a mianowicie nie ważne czy podczas przeglądania internetu, grania w gry czy gapieniu się w pulpit,

telewizor podłączony do PC przez HDMI potrafi zgasnąć na sekundę lub dwie, zarówno obraz jak i dźwięk,

raz częściej, raz rzadziej, nie ma na to reguły, czasem da się zauważyć, coś w stylu artefaktów graficznych,

cały pas zielonych pikseli, bardzo rzadko to widać, raz, góra dwa na dzień.

Telewizor to Panasonic TX-L39E6E i ma już ponad 3 lata, komputer to ten z sygnaturki.

 

Co już próbowałem zrobić, przełożenie grafiki od brata na HD7870 i od znajomego na GT430, oraz integra Intela,

podmiana całego komputera, sztuk dwie, reinstalacje systemów, sterowników i innego badziewia.

Podmiana kabli HDMI, zasilającego telewizor, reset ustawień oraz aktualizacja softu telewizora.

Co dziwne Xbox 360 czy odtwarzacz DVD podłączone różnymi kablami i w różne złącza HDMI, są trzy sztuki,

nic nawet nie mrugnie.

Stary monitor LCD iiyamy z d-sub podpięty przejściówką dvi pod grafikę też działa ok

 

Pożyczę jeszcze od brata telewizor, zobaczymy czy coś to da.

 

Nie mam więcej pomysłów, a już mnie to powoli wkurza, szczególnie podczas grania.

 

Przymierzam się powoli do RX480 ale chyba najpierw będę musiał zainwestować w wyświetlacz ;/

 

EDIT

 

Zaraz po napisaniu posta wziąłem od brata telewizor Panasonic TX-42AS600E i sytuacja się powtarza...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

Jak na razie problem nie występuje, prawdopodobnym winowajcą jest gniazdko elektryczne, całość podpięta do innego i od ponad tygodnia problem nie pojawił się.

Trochę to dziwne bo dom ma coś około 20 lat...

 

Można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...