Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adecki90

Rozwiązany: Splinter Cell: Blacklist - problem przy ściąganiu z Uplay

Polecane posty

Witam. Naszła mnie w końcu chęć do zagrania w Blacklist (tak wiem, szybko :P) i gdy chciałem ją zainstalować pojawił się problem. Uplay za żadne skarby nie chcę dać mi jej pobrać...
Klikam "pobierz" w kliencie, następnie wybieram język i folder (na C, tam gdzie mam Uplay jeżeli to istotne, w sumie nie wiem czy da się inaczej bo nie sprawdzałem) akceptuje warunki umowy i wybieram użytkownika. Teraz pojawia się problem, gra niby ma zacząć się ściągać ale w okienku mam po lewej tylko "anuluj" a po prawej kręci się w kółko logo uplay i na tym koniec, żadnego paska postępu ani nic.
Stoi tak przez godzinę dwie i nic.
W opcjach mam ustawiony brak limitu wykorzystywania łącza, próbowałem też zmienić na 25MB lecz nic to nie dało. Nie pomogło też całkowite usunięcie klienta i czyszczenie CCleanerem.
Na takim Steamie gry ściągają mi się błyskawicznie, to samo Origin, tylko z tym... brzydkim uplayem ciągle jakieś problemy -.-

Dodam jeszcze że próbowałem ściągać też Blood Dragon który zajmuje o wiele mniej miejsca, ale efekt jest ten sam :/ Z każdą grą to samo.
Nie instaluje nic z płytek, ponieważ mój napęd jest już bliski śmierci, i Blacklist po 2 godzinach był zainstalowany w jakichś 17%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...