Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nebusan

Ponowne uruchamianie komputera.

Polecane posty

Witam,

Mam problem z komputerem, który przestał się uruchamiać. 

Wczorajszego dnia było wszystko dobrze, popracowałem na nim chwilę i go wyłączyłem. 
Dzisiaj jednak próbując go uruchomić wyskoczyły pewne zmiany, które nie pozwalają na ponowne uruchomienie sprzętu.

Podczas włączania komputera pojawia się okno, w którym po 30 czy tam 25 sekundach mam wybrać tryb włączenia komputera.
 

Przepraszamy, że system Windows nie został poprawnie uruchomiony. Może być to spowodowane ostatnią zmianą sprzętu lub oprogramowania. 

Jeżeli komputer przestał reagować, nieoczekiwanie został uruchomiony ponownie lub wyłączony automatycznie w celu ochrony plików i folderów wybierz opcję Ostatnia znana dobra konfiguracja, aby przywrócić ostatnie działające ustawienia.

Jeżeli poprzednia próba uruchomienia została przerwana na skutek awarii zasilania lub naciśnięcia przycisku zasilania lub resetowania, lub jeżeli nie wiesz co spowodowało problem. Wybierz opcję uruchom system Windows normalnie.

Mam do wyboru:
-Tryb awaryjny;
-Tryb awaryjny z obsługą sieci;
-Tryb awaryjny z wierszem polecenia;
-Ostatnia znana dobra konfiguracja <ostatnie działające ustawienia>;
-Uruchom system Windows normalnie.
Liczba sekund do uruchomienia systemu Windows:

 

A teraz na czym polega problem.

Gdy przeczekam system powinien się uruchomić. Jednak tak się nie dzieje.
Gdy wybieram jakąkolwiek z tych 5 opcji ( a sprawdziłem wszystkie ) włącznie z przeczekaniem.
System się nie włącza, a uruchamia mi się komputer ponownie i znowu wyskakuje to okno. 
Nie ma znaczenia jaki tryb wybiorę, bo potem zaczyna się włączać a nagle uruchamia mi się ponownie, więc jak mam to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...