Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podbiel

RUST

Polecane posty

Dziwie sie ze zdecydowanie najlepszy obecnie (wlasciwie nadal) typowy survival tak długo tematu nie dostał. Wiadomo, taki H1Z1 z battle royale jest ciekawszy (znaczy sie, wlasciwie wszystko jest ciekawsze od gameplayu jaki prezentuje Rust czy DayZ i inne tego typu crapy), ale gra jakos tam daje rade, i jak by mi ktos przystawił do głowy pistolet, i kazał wybrać któregoś z Crapvivali, to wybrał bym to. Goscie od Garrys moda fajnie dbaja o swoja produkcje, masa niezłego, zbalansowanego sprzetu, bugów specjalnie za duzo nie ma, no i fajny system budowania hacjend pozwala raz na tydzien sobie na 10 minut ta produkcje odpalic. Jak ktos sie w czyms takim lubuje, to zdecydowanie top 1 produkcja tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwię się sam sobie, że potrafię spędzić 3 godziny na waleniu kilofem w kamień, albo siekierą w drzewo i dobrze się przy tym bawić... Fajne jest to, że gra jest wymagająca i w ostateczności hard to master, ale jednak własny domek szybko można postawić. Zostaje pytanie, jak długo on postoi.

Z tym mam największy problem - grając samemu, poza szukaniem odpowiedniego serwera, trzeba się tez natrudzić, żeby w ogóle zacząć porządną rozgrywkę. A jak już się ma AK albo Bolty, to większość samotników boi się z nimi wychodzić, bo pamiętają jak dużo czasu spędzili na zdobywaniu tego najcenniejszego sprzętu i nie chcą stracić tego czasu, spotykając kolejną sześcioosobową grupę. Mam szczęście, że znalazłem serwer, na którym ludzie wolą się dobrze bawić niż powiększać sobie penisy, oczekując na kolejnego golasa, którego zestrzelą ze swojego dachu, ale w większości przypadków dochodzi do paradoksu, gdzie im jesteśmy silniejsi w sprzęt, tym mniej z niego korzystamy.

Rozumiem, że jest to idea tej gry i jak najbardziej doceniam element PvP, ale gdybym mój domek, który ulepszałem przez tydzień po 2 godziny dziennie nagle zastał zniszczony, to pewnie na jakiś czas odepchnęłoby mnie od tej gry.

Na szczęście na horyzoncie widnieje już system XP, który mocno ułatwi zdobywanie blueprintów, więc grać się powinno znacznie przyjemniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kombinowanie z wyborem serwera skutecznie odepchnęło mnie od gry. Serwer na którym jest już ileś osób - porażka na dzień dobry, bo nie sposób ich dogonić, chyba że akurat masz mnóstwo wolnego czasu. Serwer pusty - niby fajnie, ale gra szybko staje się nudna (tym bardziej, że samo zbieranie surowców trochę trwa), chyba że samo zbieractwo i tworzenie wystarczą ci do świetnej zabawy (imo lepiej w tym czasie stworzyć coś kreatywnego w minecraft'cie). W przypadku gdy chcesz czegoś więcej i nie masz zbyt wiele czasu na grę, to zostaje ci gra ze zgraną paczką osób. Niby dobrze, tylko teraz znajdź taką zgraną paczkę, która posiada Rusta i gra w tych samych godzinach. Niestety nie jest to MMO, w którym wystarczy krótka wiadomość na czacie.

Także - niby ok, ale nie jest to gra dla mnie. Przynajmniej na chwilę obecną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gry wprowadzono w czwartek system doświadczenia, który zastąpił dotychczasowe blueprinty. Miało to przeciwdziałać klanom, które dzięki liczebności zyskiwały ogromną przewagę nad graczami podróżującymi samotnie. Niestety pojawił się nieoczekiwany bug, który dawał zbyt dużo doświadczenia osobom, których narzędzia i surowce są używane. Ludzie szli spać z 15. levelem a budzili się z 30 (levelowanie idzie dość powoli, 34 to praktycznie maks jak na razie). Z tego co czytałem to bug został naprawiony, a niektóre serwery decydują się na ponowne wipe'y w celu wyrównania rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug już naprawiony, ja poszedłem spać na 4 lvlu, obudziłem się na 26, praktycznie w ciągu dnia ludzie wjechali nam na bazę z C4 :D Sam pomysł tego Expienia jest mega fajny, bo blueprinty to było czyste szczęście. Rust fajnie się rozwinął, miałem przerwę, teraz wróciłem i jest serio inaczej. Jeżeli znajdzie się jeszcze fajny serwer, ma się ekipę, to jest genialnie :) Ciekaw jestem czy w planach jest jakiś system al'a RPG skoro wprowadzili LVLe. Coś jak w 7Days to Day, +1 point w budowanie, +1 w broń palną etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś serwer do gry solo?

Na Rusta nie zaglądałem od bardzo dawna. System doświadczenia trochę mnie zaciekawił, ale przy 5 dotychczasowych próbach (na 3 serwerach) byłem ubijany w ciągu pierwszych minut, więc dałem sobie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...