Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiuKang

używany xbox 360 vs używane ps3 do 250zł TOP SPIN 4

Polecane posty

Witam, planuję zakupić jedną z tych konsol tylko po to, aby móc pograć w sieci w Top Spin 4, który niestety nie jest dostępny na PC. Tutaj pytanie - czy do tych 250 zł da radę nabyć używaną ps3/xbox 360 bez żadnych wad i usterek, tylko normalną i sprawną używkę? Jakby co, to mam pady do x360. Czy jest jakaś różnica w działaniu tej gry na obu konsolach?Czy orientujecie się czy serwery Top Spina 4 na tych konsolach jeszcze są aktywne , czy może gra już "umarła" tak jak Virtua Tennis 4 na PC? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie, Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za 250 złotych można kupić sprawną konsolę siódmej generacji.

Z tego co wyczytałem pograć w multi można, ale serwery są raczej puste. Jeśli koniecznie chcesz pograć to poszukaj PS3 Slim. Tej matowej.
Gra wygląda bardzo podobnie na obydwu platformach, ale na PlayStation multi jest darmowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale trzeba uważać i nie jest łatwo ;P Na "kup teraz" raczej ciężko coś sensownego w tej cenie złapać, raczej przygotuj się na licytowanie.. Generalnie odradzam też pierwsze serie X360 i PS3 (chodzi mi o te z początków 7 generacji - jakby nie patrzeć to już często prawie 10 letni sprzęt). Musisz też bardzo uważnie czytać opisy - bardzo często w takiej cenie konsole są uszkodzone (nie działa napęd/dysk itd.) 

Jeżeli masz pady do Xbox-a to warto by było poszukać zestawów z samą konsolą + okablowaniem. Przy zakupie konsoli Microsoftu - uważaj na to, którą wersje kupujesz. Generalnie odradzam Arcade, Core, a przy Premium trzeba zwrócić uwagę na datę produkcji (przed 2007 nie miały np. złącza HDMI i gorsze chłodzenie). Za tę cenę Elite raczej ciężko dostać, o S nawet nie wspominając... 

Przy PS3 - uważałbym na "classic", o resztę raczej nie musisz się martwić ;P (chociaż mi osobiście najbardziej do gustu przypadła Slim-ka). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Xklocek nie bierz tych wyprodukowanych przed 2009 rokiem bo to Xenony, Zephyry i Falcony, czyli starsze modele płyt głównych z dużą tendencją do przegrzewania się i palenia. Ogólnie Xklocki z alledrogo za ~200zł to tak naprawdę te modele które się spaliły i zostały naprawione (przy szczęściu układy były na nowo lutowane, jak masz pecha trafisz na model wygrzany czyl z żywotnością muszki owocówki). Szukaj konsoli nieotwieranej z niezerwaną plombą i bez śladów z tyłu obudowy w okolicy zaczepów, do tego wyprodukowanej po 2009 z płytą główną Jasper/ Valhalla/Corona/Winchester (na necie masz sposoby jak je rozpoznać po zasilaczu/dacie produkcji/modelu konsoli).
Jak PS3 to wszystkie po lifcie są dobre i w miarę bezawaryjne, o ile nie były trzymane gdzieś w szafie gdzie się przegrzewały.
Jak ostatnio szukałem to półka cenowa to bardziej 300~400zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...