Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Youngie

Rozwiązany: Battlefield 3, 4 oraz Hardline - gry crashują z komunikatem DirectX Error

Polecane posty

Czołem!
Mój problem dotyczy programu DirectX 10.1. Podczas gry w jakiegokolwiek BF'a na Frostbite, po jakimś czasie rozgrywki program crashuje się i wyskakuje podany błąd:
"DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_RESET ("The device failed due to a badly formed command. This is a run-time issue; The application should destroy and recreate the device,") GPU: "NVIDIA GeForce GTX 295", Driver: 34144. This error is usually caused by the graphics driver crashing; try installing the latest drivers. Also, make sure you have a supported graphics card with at least 512MB."

Próbowałem instalowania/przeinstalowywania sterowników graficznych na nowsze/starsze i nic to nie dawało. Ten błąd zaczął mi dokuczać od niedawna. Moja karta grafiki to oczywiście GeForce GTX 295 od Nvidii.
Zastanawiałem się również nad tym, czy przy tej karcie odpali Battlefield 1.

Bardzo proszę o pomoc!

13219886_455336904674045_1585811086_n.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Bardzo prawdopodobnym rozwiązaniem tego problemu jest zwykła czysta instalacja sterowników. (Jest to zresztą napisane w kodzie błędu.) Więcej informacji o problemie można wyczytać z logów z dxdiag. Czy Battlefield 1 ruszy na tej karcie ? Najpewniej nie (Ale tego nie można być do końca pewnym bo EA nie podała jeszcze wymagań dla Battlefielda 1)

Pozdrawiam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...