Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaSzU

Dziwne dźwięki w słuchawkach.

Polecane posty

Witam. Po zmianie karty graficznej podczas gdy włączona jest jakaś gra w słuchawkach słychać dość głośnie piszczenie i szuszczenie. Nie wiem co z tym zrobić. Bardzo przeszkadza to w rozgrywce. Jeżeli ktoś miał kiedyś podobny problem to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną konfigurację sprzętową kompa, łącznie z dokładnym modelem zasilacza. Wygląda na to, że coś gdzieś generuje zakłócenia elektromagnetyczne. Skoro problemy pojawiły się po zamontowaniu nowej karty, to podejrzane są w pierwszej kolejności karta graficzna i zasilacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2016 o 21:23, Sevard napisał:

Podaj pełną konfigurację sprzętową kompa, łącznie z dokładnym modelem zasilacza. Wygląda na to, że coś gdzieś generuje zakłócenia elektromagnetyczne. Skoro problemy pojawiły się po zamontowaniu nowej karty, to podejrzane są w pierwszej kolejności karta graficzna i zasilacz.

Karta: gigabyte geforce gtx970

procek: intel core i5 4440

RAM: 8GB

Zasilacz: TT lightpower 600w

Płyta główna: gigabyte b85-hd3

Próbowałem lekko odseparować kartę od obudowy karteczką, ale nic nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2016 o 16:38, HaSzU napisał:

Witam. Po zmianie karty graficznej podczas gdy włączona jest jakaś gra w słuchawkach słychać dość głośnie piszczenie i szuszczenie. Nie wiem co z tym zrobić. Bardzo przeszkadza to w rozgrywce. Jeżeli ktoś miał kiedyś podobny problem to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Jak masz podłączone słuchawki? Do front panelu? Jeśli tak to to jest Twoja przyczyna. Spróbuj z tyłu. Karta grafiki sieje większe spustoszenie elektromagnetyczne i bardziej obciąża sprzęt.

Jeśli szumu na front panelu spróbuj odłączyć front USB z płyty głównej. U mnie to rozwiązanie pomogło wyeliminować problem szumów na FP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...