Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzychu35

Games for Windows Live- nie działa

Polecane posty

Witam, ostatnio po przesiadce na Win10 chciałem pograć w Residednt Evil Operation Raccon City i ewentualnie Resident Evil 5, no i odbiłem się od programu z tytułu postu, wersję mam najnowszą, w grach go nie wykrywa(home też nie działa),a jak próbuję go odpalić ręcznie to wyskakuje "błąd połączenia, nie można uruchomić programu wystąpił bląd z połączeniem sieciowym lub usługą Live" Nadmienię że przed zmianą systemu wszystko chodziło ok, na stronie Live nie znalazłem pomocy...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem jeszcze raz tego ze strony Microsoftu (poprzedniego miałem ze strony KŚ), zawołało jakiegoś asystenta logowania którego zainstalowałem...a przynajmniej próbowałem...i dalej jest to samo znaczy się nie chce go zainstalować a jak dam anuluj to wyskakuje znowu problem ten co powyżej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj jeszcze stąd zainstalować http://www.xbox.com/pl-PL/LIVE/PC/DownloadClient

Ewentualnie nie możesz grać na koncie offline? Wiem że bez multi i tak dalej. Ale Raccon City jest kiepskawe, a RE5 możesz przenieść na Steam - tam multi będzie działał. O ile pamiętam, chyba wystarczy jedynie wpisać klucz Live na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Despero23 napisał:

 

Ewentualnie nie możesz grać na koncie offline? 

Chodzi o to właśnie że Live się nie uruchamia, więc gra się nie zapisuje w ogóle. Nie mam parcia na multi, RC to raczej dla mnie-jako można powiedzieć maniaka serii- strzelanka z różnym spojrzeniem na niektóre elementy serii a co do RE5 to mam go z CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko oczywiście jak peszek to peszek, płytka jest, pudełko jest a numer czasopismazaginął(pewnie pożyczony nie wrócił) a to były czasy plastikowych pudełek w CDA, więc kod w numerze jest :/

Heh kod był- tak jak napisano- na odwrocie opakowania z drugą płytą, dodałem do steama, jak się ściągnie powinno działać, z RC też dałem sobie radę- szkoda, że musiałem do tego użyć fixa z netu żeby odłączyć Live'a, heh w takich wypadkach zastanawiam się komu oni chcą utrudnić życie- piratom czy uczciwym nabywcom. Problem rozwiązany, jeżeli nikt nie ma nic do dodania to proszę o zamknięcie tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, przeczytałem jeszcze raz twojego pierwszego posta i dopiero skapłem się o co chodzi. Skojarzyłem z częstą sytuacją, gdy live po prostu nie może połączyć się.

Wiem że na Win8 był problem z uruchomieniem, może coś podobnego. Jak masz instalkę Live, PPM na nią i Właściwości, zaznacz tryb zgodności z Win7 i uruchom jako administrator i dopiero zainstaluj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...