Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoronoaZoro

Vampire The Masquerade Bloodlines - wyskakuje błąd

Polecane posty

Chciałem sobie zagrać w Vampire. Gre instaluje z płyty Cd-Action. Po czym instaluje  patch 8.6 z tłumaczeniem ze strony gamesub w głównym folderze vampire.  Gra włącza się normalnie. Widać te wszystkie reklamy po czym jest menu główne przetłumaczone. Jednak za każdym razem gdy naciskam przycisk: Nowa Gra, to gra mnie wywala i pokazuje sie błąd: program vampire.exe przestał działać który podam w załączniku.

Mam windows 7 Home Premium

Karte graficzną: Nivida Geforce GT 740

 

Bardzo prosze o pomoc, ponieważ to moja ukochana gra.

11.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Despero23 napisał:

Akurat wczoraj także sobie zainstalowałem wampirka i też miałem problemy. Na początek spróbuj ustawić tryb zgodność z Win XP i uruchom jako administrator

Nie pomogło. Dalej jest ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra działała bez zainstalowanego patcha? Popróbuj jeszcze:

>Przeinstaluj grę i patch. Patch tak w ogóle mógłbyś zaciągnąć jeszcze raz tak na wszelki wypadek

>Zaktualizuj sterowniki grafiki (lub przeinstaluj) i Directx

>Po instalacji patcha uruchamia się także przystosowanie gry do ekranów panoramicznych. Ustawiłeś zgodnie ze swoim monitorem? Albo spróbuj zostawić oryginalne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej bez zmian błąd wyskakuje.

Edit

 

Udało mi się jednak rozwiązać problem. Znalazłem na forum inny temat z tym samym błędem

http://forum.cdaction.pl/topic/278950-rozwiązany-vampire-the-masquerade-bloodlines-vampireexe-przestał-działać/

i zastosowałem się do niego. Ściągnąłem  plik: ATM_crash_fix_v2.7z  i podmieniłem pliki w głównym folderze gry, plik ten ściągnąłem z tej strony:

http://www.moddb.com/mods/bloodlines-antitribu/downloads/version-11-hotfix

Teraz już gra działa i także jest po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...