Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darkdarius

No machniom??-- Nuu machniom :)

Polecane posty

1. Zainteresowanych, proszę o pozostawienie swoich ofert w tym temacie, jeśli będę zainteresowany odezwę się na PW.
2. Gry w fazie alpha i beta oraz wszelkich bonusowych kodów z CDA nie chcę. Kody do gier podobnych do World of Tank i tym samym WofT także nie chcę.
3. Interesuje mnie przede wszystkim wymiana na inne gry (klucze steam/gog/uplay/origina) Ale przede wszystkim Steam. Co do kart Steam, to jeśli zaproponujesz sporą ilość kart, adekwatną do danej gry, to na pewno rozważę taką ofertę. Jeśli macie coś do zaaferowana, co waszym zdaniem wydaję się odpowiednie na wyminę, piszcie posta z ofertą.
4. Jako pierwsza kod wysyła osoba o mniejszej ilości komentarzy na forum.
5. Po zakończonej transakcji, obie strony zobowiązują się do wystawienia komentarza, osoba która zaproponowała wymianę dostarcza dowód transakcji.

Komentarze zostawiacie tu :

Takie gry interesują mnie na tą chwile ale jak chcesz, możesz złożyć propozycję wymiany na coś co nie znajduję się na liście, a może mi się spodobać. ;)

Tu macie link do mojej wishlist Steam.   http://steamcommunity.com/profiles/76561198132743640/wishlist

 

To co jest na wymianę jest na Biało.

 

CDN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...