Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rateh

Problem z 2 monitorkiem

Polecane posty

Witam serdecznie. 

Mam kartę GTX 950 GAMING i mam jedno wejście pod DVI, hdmi i 3x display port. Chcę połączyć drugi monitor, starszy monitor 19 cali panoramiczny i jest on też pod DVI.  Moje pytanie brzmi czy mogę podłączyć również ten drugi monitor pod płytę główną o nazwie MSI B85-G41 GDYŻ w karcie graficznej nie mam miejsca, czy mogę ten drugi monitor podłączyć pod zintegrowana kartę żeby to wszystko działało sprawnie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filips'a 19 cali w dwóch jest wejście vga,  nie znam dokładnie numerów, :( nie da się podpiąć pod integre? Ehh to co mi zostaje? Mocno będzie mi obciążać kartę graficzną i procka jak już się uda podpiąć te monitorki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie drugiego monitora samo w sobie prawie wcale nie obciąża dodatkowo komputera.

Monitor VGA podłączasz do złącza DVI (z przejściówką DVI-VGA), monitor DVI podłączasz do złącza HDMi również z odpowiednią przejściówką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie, taka przejściowka z allegro za 15 zł będzie ok? Czy to totalna lipa? Jak byście mogli podesłać mi linka z przejsiowka która będzie ok, która bym zamówił już dzisiaj, było by miodzio, dzięki piękne panowie za pomoc

 

edit: 

np ten kabel, bedzie spełniał moje wymagania? :D

http://allegro.pl/kabel-vga-hdmi-2m-gold-full-hd-d-sub-i5815463756.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...