Skocz do zawartości
paqelo

Internet w telewizorze

Polecane posty

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę. Chodzi mi o odbiór internetu w telewizorze. W jednym pokoju mam kompa, w drugim stoi telewizor. Oglądanie filmów czy innych rzeczy staje się już powoli męczące na monitorze i pomyślałem sobie aby zmienić to na TV i tutaj mam problemy techniczny jak to wykonać. Rozumiem, że pierwsze co potrzebuję to router. Czy taki model byłby wystarczający? Router TP Mieszkam w domu jednorodzinnym, także sąsiedzi ze swoimi routerami nie są problemem. Druga kwestia to jak mieć dostęp do internetu w telewizorze. Nie mam w swoim wifi, także brakuje smart TV czyli w tym przypadku pozostaje mi jedynie zakup tego? A może da się to zrobić niższym kosztem? I na koniec pytanie, czy oglądanie filmów na telewizorze wymaga mocniejszego sprzętu?

Kto jest twoim usługodawcą internetowym? Jest to połączenie DSL czy ADSL (telefoniczne zazwyczaj)?

Masz ich router albo modem? Komputer łączy się z ich urządzeniem kablem z końcówką RJ-45?

Mam modem od nich i wydaje mi się, że takim kablem mam połączone. NAzwa modemu to ADSL Pirelli P.DG A4000G Annex A

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.