Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitepawn5

[X-Box One]Wiedźmin 3 Dziki Gon, gra z PL do USA

Polecane posty

Witam,

Planuję wysłać dla znajomej z USA na prezent grę Wiedźmin 3, która zostałaby kupiona u nas w Polsce. Czy nie będzie żadnych problemów z odpaleniem Wieśka, który został zakupiony w innym kraju np. zabezpieczenia, czy region? Jak można zmienić wersję PL na wersję ENG w ustawieniach? Niestety nie mam XBox'a One, a przydałaby się jakaś instrukcja dla osoby, która nie zna naszego języka. Pytanie może głupie, ale to dlatego, że jestem użytkownikiem PC i z konsolą nigdy nie miałem do czynienia - czy gra musi również spełniać jakieś wymagania np. sprzętowe, graficzne. Ogólnie: czy nie będzie z polskim produktem kłopotu z użytkowaniem w USA?

Pozdrawiam i dzięki,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, konsole i gry XONE są region free, więc gra z Europy powinna działać na konsoli z USA i na odwrót. 100% pewności nie mam, ale z tego co znalazłem w necie, na to wygląda.

A językiem się nie przejmuj. Każda gra ma język angielski, a konsola odpowiedni wybiera zgodnie z własnymi ustawieniami, ale ręczna zmiana też powinna być możliwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że nie będzie problemu w USA z grą . Mogę gdzieś znaleźć instrukcję do Wiedźmina w j. angielskim? Mógłbyś mnie jeszcze poinstruować jak zmienić język gry, tzn. ustawienia krok po kroku w grze, bo wersji na PC też nie zdążyłem jeszcze sprawdzić. Będę wdzięczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...