Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lexicon15

Zmiana Obudowy i procesora

Polecane posty

Witam. Na starcie chciałem przeprosić jeżeli trafiłem na złą kategorię pomocnej dłoni lecz bardzo zależy mi na szybkiej pomocy , otóż wczoraj doszła mi obudowa(Silentumpc Brutus M25 Pure Black) oraz procesor  (AMD X6 fx6300) . Samodzielnie wymieniłem procesor i przeniosłem Stare rzeczy do nowej obudowy komputer się normlanie włącza lecz po podłączeniu monitor nie odbiera sygnału a myszka lub klawiatura nie zaczynają się świecić jak to było kiedyś. Przednie wejście działają gdyż sprawdzałem kablem USB czy lądują telefon lecz podpieta do nich myszka także nie działa. Działa takze napęd. Przewody podłączone są dobrze. Bardzo proszę o szybką pomoc będę bardzo wdzięczny. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obsługi FX-6300, płyta wymaga BIOSu w wersji 1201 (klik) - upewniłeś się, że masz takową zainstalowaną? Bo jeżeli nie, a do tego wykluczymy wszystkie problemy natury sprzętowej, to pozostanie ponowny montaż starego procesora i ewentualny upgrade.

No i ponawiam pytanie o markę i model zasilacza (jeżeli nie wiesz, co odczytać, to wrzuć zdjęcie tabliczki znamionowej) - sama moc 500W wiele nie mówi, zresztą patrząc na ujawnioną część specyfikacji śmiem twierdzić, że [moc] może być dosyć wątpliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...