Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sezam

Sprzedaż gier na PC - Cena Do Ustalenia.

Polecane posty

Witam sprzedam gry, ale żeby wszyscy byli zadowoleni :), wy proponujcie ceny a ja napiszę czy się zgadzam. Raczej nie schodzę poniżej 10 zł...

Gry:

*Persian Wars, Gothic 3, Call of Duty United Offensive, Call of Duty 2, PES 6, Assassin's Creed Brotherhood, Assasin's Creed.

*Infernal, PES 8, Torchlight, Kurka Wodna 3, Batman Zemsta, Ship Simulator 2006 Od Łodzi Patrolowej Po Titanica, Piorun, Lara Croft Tomb Raider the angel of darkness.

*Sąsiedzi Z Piekła Rodem, Transformers The Game, Transformers Zemsta Upadłych, Spider-Man 2 The Game, Spider-Man 3, Fifa 08,09,10.

*Shrek 2, Prince of Persia The Two Thrones, Age Of Pirates Opowieści z Karaibów, PES 2010, Rise Of Nations Rise Of Legends, Mortyr II

*Heroes 4 Złota Edycja, Prince Of Persia Piaski Czasu, Prince Of Persia(cda), Lara Croft Tomb Raider Legenda, Worms 3D, Midnight Racing

*Test Drive Unlimited, Jade Empire Edycja Specjalna, Risen 2 Mroczne Wody(cda), Arcania Gothic 4(cda), Supreme Commander 2(cda), Dark Messiah Of Might and Magic(cda), Painkiller Czarna Edycja(wyborcza), Post Mortem PL(wyborcza), Bloodrayne 2(cda), UEFA Champions League 2006-2007 Official Videogame.

Same Pudełka - Fifa 06, Matrix Path Of Neo(tutaj nie jestem pewien czy gra działa czy nie), Battlefield 4, The Elder Scrolls IV Oblivion GOTY, Mass Effect sam poradnik, instrukcja i karta pomocy podręcznej.

Najciekawsze rzeczy - Rezerwowe Psy(Nekrosoft) z 1999 roku na płytkach(chodzą), Władca Pierścieni Bitwa O Śródziemie II, Star Wars Battlefront II, Star Wars Empire At War, Star Wars Empire At War Forces Of Corruption Dodatek, GTA Vice City, GTA San Andreas City Guides(bez gry - przedmiot kolekcjonerski), GTA 2, Rayman 2 i Rayman 3, Kangurek Kao, Harry Potter I Więzień Azkabanu, Harry Potter I Czara Ognia, Harry Potter I Komnata Tajemnic i chyba wszystko.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy SW wymagają jakichś kont online, dlatego pytam :). Na pudełkach czasami piszą coś w stylu "Do instalacji produktu wymagane jest połączenie z Internetem", to zawsze jakaś wskazówka, czy gra wymaga jakichś aktywacji czy po prostu po staremu instalujesz, wpisujesz CD-key i reszta Cię nie obchodzi. Bo jeśli np. klucz jest potrzebny tylko do multi, to mi to obojętne, bo w multi generalnie nie gram :). A z kolei na takiego Steama klucz jest jednorazowy, jak aktywujesz, to już go na innym koncie nie dasz rady drugi raz aktywować. No ale powtórzę, nie wiem, czy Star Wars Empire At War/Star Wars Empire At War Forces Of Corruption wymagają jakichś kont online albo aktywacji, to musiałbyś Ty sprawdzić, czy gra nie woła przy instalacji/uruchamianiu/graniu o jakąś aktywację czy logowanie do konta online (bo to, że Star Wars Empire At War Gold można kupić na Steam o niczym nie świadczy, takiego Dawn of War można aktywować na Steam i uzyskać wersję steamową, można go też na Steam kupić, ale jak ktoś ma wersję pudełkową, to nie musi nigdzie się rejestrować ani żadnych aktywacji przeprowadzać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdzę wszystkie gry - ile proponujesz za komplet - zależy mi na sprzedaży ale jednocześnie nie chce żebyś się obraził Star Warsy na allegro w niezłych cenach leżą :).

W sensie komplet tych gier co pisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

*Persian Wars - to niestety samo pudełko. Gra nie działa mi na kompie i coś jest zrypane z instalacją.

*Star Wars Empire At War - gra śmiga bez steama, origina. Klucze z instrukcji działają i wszystko jest ok. Gra jest z edycji premierowej w dobrym stanie.

*Star Wars Dodatek(Forces Of Corruption) - gra tak samo śmiga bez steama czy origina. Kluczyk działa i wszystko ok. Gra jest z edycji premierowej w dobrym stanie.

Podaj jakieś ceny osobno dla Dodatki i osobno dla podstawki. Zależy mi na sprzedaży i na dogadaniu się z klientem, jeśli uznam że za mało wtedy ja napiszę ile proponuje. Wysyłam tylko listem poleconym ekonomicznym z kosztami za kopertę. Podaje numer do śledzenia zaraz po wysyłce. Wysyłam od razu po pojawieniu się pieniędzy na moim koncie bankowym i od razu podaje numer do śledzenia wysyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to Persian Wars sobie odpuszczę... Ja na Allegro widzę raptem 3 aukcje, reszta to keye Steam z automatu... Moja pierwsza myśl, jeszcze przed sprawdzeniem Allegro, było 40zł za SW z dodatkiem + kw (pewnie ok 10 zł, znając życie xD), widzę, że wiele się nie minąłem... Aha, ważna sprawa, zapomniałem spytać, to wersja polska czy angielska? (mam lekkie uczulenie na czerwony kapsel PL na boxie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak widzę na allegro dwie sztuki za 55 zł i jest jasno napisane - Stan płyt kiepski,bardzo liczne ryski. Ja też nie mam płytek w idealnym stanie ale nie zamierzam tak bardzo zjeżdżać z ceny to teraz ciężko dostępna gra i ta sztuka może zaraz zejść z allegro a wtedy zostanie tylko moja na rynku. Mogę zaproponować zniżkę, ponieważ to forum - czyli 50 zł + wysyłka za dwie sztuki - zawsze jest zniżka :). Wersja jest PL obydwu(Polska Wersja).

Stan instrukcji fatalny. To praktycznie tylko okładka,mocno poszarpana. CD key naklejone z tyłu okładki - to jeszcze pisze na tamtej aukcji.

Właściwie nie proponuje 60 zł + wysyłka bo czemu ja mam zaniżać skoro gość ma gorszy stan i jest za 55 zł - moje jest za 60 zł + wysyłka i tyle(do ewentualnej niechętnej negocjacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, cóż, dzięki za poświęcony czas i przepraszam za fatygę... Powinienem był w pierwszej kolejności spytać o wersję językową, jakoś założyłem, że gier spod szyldu SW nigdy nie polonizowano... Za "anglika" dałbym i te 60zł + kw, polska wersja mnie nie interesuje, niestety (szczerze, nawet nie sprawdzałem na Allegro czy to wersje PL, ani w opisy się nie zagłębiałem, jedynie sprawdzałem, czy to gra z dodatkiem i na cenę patrzyłem). Jeszcze raz przepraszam za niepotrzebne zawracanie głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...