Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Chrome czasem wariuje, a czasem nie

Polecane posty

Cześć wszystkim,

Nie wiem czy powinienem napisać to tutaj, czy w "internetach i sieciach". Chodzi o przeglądarkę Chrome. Otóż od jakiegoś czasu po włączeniu kompa i poużywaniu jej jakiś czas, nagle odświeżając fejsbuka zauważyłem że zdjęcia się nie ładują. Żadne, a więc i te na tablicy, i te na czacie po prawej stronie. Myśląc, że to jakiś błąd po ich stronie, chciałem pooglądać jakieś streamy. Twitch.tv, jak się okazuje, również nie działa, ale tam to wyskakuje komunikat o tym, że strona jest prywatna i hakerzy mogą mi próbować coś zrobić (taki komunikat od przeglądarki Google Chrome, nie da się go obejść i nie pozostaje nic innego, jak wyjść z danej strony). Nie pomaga restart przeglądarki, internetu. Jedyne co pomaga, to, o dziwo, uruchomienie ponowne kompa - wtedy wszystko zaczyna działać jak należy. Jako że nie podoba mi się wizja uruchamiania ponownego komputera za każdym razem kiedy go włączę, jestem tutaj, aby prosić Was o radę ;). Wszystkie standardowe kroki (reinstall przeglądarki, aktualizacja jej w opcjach, aktualizacja Windowsa (10), nawet pełny skan Avastem) nie działają.

 

PS. Dodam, że problem występuje tylko na niektórych stronach (zaobserwowałem tylko FB i Twitcha, na CDA wszystko śmiga wtedy normalnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że edytownanie pierwszego postu wiąże się z powieleniem tematu dzięki nowemu skryptowi forum, w tym poście dodam, że oczywiście jako głupek nie sprawdziłem innych przeglądarek - dzieje się na nich dokładnie to samo, co chyba kwalifikuje problem jako systemowy. Ktoś, coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...