Jump to content
Sign in to follow this  
Akron

Chrome czasem wariuje, a czasem nie

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Nie wiem czy powinienem napisać to tutaj, czy w "internetach i sieciach". Chodzi o przeglądarkę Chrome. Otóż od jakiegoś czasu po włączeniu kompa i poużywaniu jej jakiś czas, nagle odświeżając fejsbuka zauważyłem że zdjęcia się nie ładują. Żadne, a więc i te na tablicy, i te na czacie po prawej stronie. Myśląc, że to jakiś błąd po ich stronie, chciałem pooglądać jakieś streamy. Twitch.tv, jak się okazuje, również nie działa, ale tam to wyskakuje komunikat o tym, że strona jest prywatna i hakerzy mogą mi próbować coś zrobić (taki komunikat od przeglądarki Google Chrome, nie da się go obejść i nie pozostaje nic innego, jak wyjść z danej strony). Nie pomaga restart przeglądarki, internetu. Jedyne co pomaga, to, o dziwo, uruchomienie ponowne kompa - wtedy wszystko zaczyna działać jak należy. Jako że nie podoba mi się wizja uruchamiania ponownego komputera za każdym razem kiedy go włączę, jestem tutaj, aby prosić Was o radę ;). Wszystkie standardowe kroki (reinstall przeglądarki, aktualizacja jej w opcjach, aktualizacja Windowsa (10), nawet pełny skan Avastem) nie działają.

 

PS. Dodam, że problem występuje tylko na niektórych stronach (zaobserwowałem tylko FB i Twitcha, na CDA wszystko śmiga wtedy normalnie)

Edited by Akron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że edytownanie pierwszego postu wiąże się z powieleniem tematu dzięki nowemu skryptowi forum, w tym poście dodam, że oczywiście jako głupek nie sprawdziłem innych przeglądarek - dzieje się na nich dokładnie to samo, co chyba kwalifikuje problem jako systemowy. Ktoś, coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...