Jump to content
Sign in to follow this  
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2016

Recommended Posts

@Hit477 DLC trzeba kupić osobno. A co do drugiej kwestii, jeżeli wpiszesz na Steamie klucz gry którą już posiadasz (pod warunkiem, że to ta sama wersja, a nie na przykład jakaś GOTY), to wyskoczy tylko informacja, że już posiadasz ten produkt i klucz nie zostanie zużyty.

A ja mam pytanie do tych którzy grali już w Castlevanie. Czy spolszczenie które jest w necie działa z wersją gry którą dodało CDA? Bo nie zamierzam grać ze słownikiem na kolanach a grę chce ograć.

Witam,

zainstalowałem:

2. Sins of a Solar Empire: Rebellion PL

według załączonej instrukcji, gra uruchamia się, jednakże nigdzie w opcjach nie mogę znaleźć przełączenia na wersję PL.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

@kennyhc było. I była o tym mowa już milion pińcset razy. CDA trafiła się okazja i mogli dać grę jeszcze raz albo wcale. Wybrali tę pierwszą opcję. Miejsca na płycie nie zajmuje w ogóle, bo jest tylko i wyłącznie w postaci kodu na Steam, więc nie wiem dlaczego przy okazji rozmów o pełniakach jest poruszany ciągle ten temat...

5 godzin temu, seraf5 napisał:

Działa. Trochę pograłem. Jest to Ultimate Edition, o czym wcześniej nikt nie poinformował.

Na PC gra wyszła tylko w takiej wersji.

9 godzin temu, SilentBob napisał:

@kennyhc było. I była o tym mowa już milion pińcset razy. CDA trafiła się okazja i mogli dać grę jeszcze raz albo wcale. Wybrali tę pierwszą opcję. Miejsca na płycie nie zajmuje w ogóle, bo jest tylko i wyłącznie w postaci kodu na Steam, więc nie wiem dlaczego przy okazji rozmów o pełniakach jest poruszany ciągle ten temat...

A rzeczywiście.. ktoś coś napomniał. ;) nie przyuważyłem na 1 podstronie ;)

Z tą Castelvania toście trafili super klimat ale dopiero zainstaluję w sobotę.

Przymierzam się też do Sins of a Solar Empire.

Dzięki za Castlevanię LoS, grałem w demo dawno temu (nie pamiętam czy na X360 czy PC) i miałem mieszane odczucia. Zdanie zmieniłem - rewelacja.

Ze sterowaniem nie ma problemu (grałem w większość „niegrywalnych na PC bez pada" tytułów) choć domyślne jest dziwne.

Jedno pytanie - gdzie znajdują się zapisy (savy) z tej gry? Szukalem w Appdata (local, roaming etc), Moje Dokumenty, folder z grą, użyłem wyszukiwarki by znalazło „Konami", „Mercury" i „save", bez rezultatów.

Normalnie tej gry nie ma w wersji innej niż Steam, więc sejwy powinny zapisywać się w folderze Steama. Ale tak nie jest.

Ogólnie to musiałem ostatnio robić formata i jedyny folder jaki znalazłem to MercurySteam w appdata/local. Okazało się, że to nie tam są sejwy, więc nieźle się wkurzyłem, bo musiałbym powtarzać 3h gry.

Jednak miałem to szczęście, że skopiowałem cały fodler Local :D. Jak się okazało, sejwy są w folderze C:\Users\TWOJA_NAZWA\appdata\local\EMU\Steam\234080.

• Upvote 1

Naprawdę miałem szczerą ochotę pograć sobie w tą grę ale niestety ciągle przy instalacji pojawia mi się błąd.

Może ktoś wie jak to naprawić :)

castel blad.png

Naprawdę miałem szczerą ochotę pograć sobie w tą grę ale niestety ciągle przy instalacji pojawia mi się błąd.

Może ktoś wie jak to naprawić :)

Mam problem (albo nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego) uaktywniłem te klucze z nowego numeru CDa, ale jak już drugi raz chce je odpalić to wyskakuje że ten klucz jest pobrany :/ klucze mi przepadły w takim razie ? 

Mam problem (albo nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego) uaktywniłem te klucze z nowego numeru CDa, ale jak już drugi raz chce je odpalić to wyskakuje że ten klucz jest pobrany :/ klucze mi przepadły w takim razie ? 

@Fobiklucze ci nie przepadły, po prostu nie można drugi raz wyświetlić na tej stronie kluczy. Tam jest jeszcze przycisk, żeby wysłali klucz na mejla - skorzystaj z tej opcji, a dostaniesz wszystko drogą mejlową.

@Kajzer666prawdopodobnie płyta jest uszkodzona. Spróbuj przenieść cały folder z plikami instalacyjnymi na swój dysk twardy i z poziomu dysku twardego zainstaluj grę. Jeśli podczas przenoszenia też wystąpi błąd CRC, to pozostaje ci tylko reklamacja płyt.

Edited by SilentBob
  • Upvote 1

Sins nie dla mnie, Alien Rage już było, obie zamienione na Shadowruny ^^

Edited by Adecki90

a ja nie mam stema i nie zamierzam miec gram rzadko.ostatnia gra jaka mi sie naprawde podobala to far cry 3 i bioshock i do tych gier wracam a far cry 4 nigdy nie tkne bo mi padlina zajezdza.

a ja nie mam stema i nie zamierzam miec gram rzadko.ostatnia gra jaka mi sie naprawde podobala to far cry 3 i bioshock i do tych gier wracam a far cry 4 nigdy nie tkne bo mi padlina zajezdza.

Po ukończeniu AC4 Black Flag zamierzałem nareszcie pograć w ta castelvanie. Jest tylko jeden problem ta gra nie chce się zainstalować! Próbowałem instalować to wszędzie, zgrałem na pulpit( znacznie szybciej się instaluje niż z płytki) i nic. Jest możliwość odpalenia gry po procesie instalacji a samego folderu z gra lub jej ikonki nie ma nigdzie na komputerze. Miał ktoś taki problem lub wie jak go rozwiązać?

Edited by Weremir