Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2016

Polecane posty

Czemu daliście drugi raz Alien Rage'a?

Ja nie mogę.Nie dość, że drugi raz daliście tą samą grę, to jeszcze reszta pełniaków jest do kitu,oprócz DLC.Jednak kupię numer i będę liczył na to,że ktoś się wymieni kodami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yojc napisał:

Coś mi się kojarzy, że jak dawano trylogię Hitmana to były jakieś powtórki.

Tak, ale ktos tlumaczyl na forum (chyba Smuggler), ze nie mogli wykupic samej trzeciej czesci i jej dac na krazek, tylko caly pakiet trzech, choc dwie poprzednie juz byly w pismie wczesniej. Wiec de facto powotrzyli dwie gry, ale tylko po to, zeby dac ta trzecia, nowa.

 

2 godziny temu, Scorpix napisał:

Zjechał część 2. Z tego co pamiętam to wspominał, że część 1 była spoko w porównaniu do 2.

Faktycznie, moj blad ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja tu chciałem tylko powiedzieć, że nie podoba mi się pomysł z dawaniem samych kodów Steam zamiast gier na płycie, mam nadzieję, że to tylko dwukrotny wybryk, a nie norma. Uprzedzając docinki nie, nie hejtuje, nie marudzę, po prostu wyrażam swoje zdanie. Same gry nie w moim typie, także niespecjalnie mi ich szkoda, ale nie podoba mi się ten trend, toteż piszę. Jeszcze pytanie, na koniec, odnośnie DLC do Dying Lighta: ten key będzie miał jakiś okres ważności, jeśli tak to jaki, i czy można go przypisać nie posiadając samej gry? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze da sie dac na plycie, zalezy jak sie ugadaja przy kupnie licencji na gre - jak dostana odpowiedz, ze moga dac gre, ale tylko w formie klucza to maja z niej zrezygnowac? Z reszta, obecne gry zajmuja coraz wiecej miejsca na plycie i to juz nie te czasy kiedy dwa krazki DVD w zupelnosci wystarczyly na kilka gier, bonusow, modow, trailerow itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, seba napisał:

Nie zawsze da sie dac na plycie, zalezy jak sie ugadaja przy kupnie licencji na gre - jak dostana odpowiedz, ze moga dac gre, ale tylko w formie klucza to maja z niej zrezygnowac? Z reszta, obecne gry zajmuja coraz wiecej miejsca na plycie i to juz nie te czasy kiedy dwa krazki DVD w zupelnosci wystarczyly na kilka gier, bonusow, modow, trailerow itd...

Ja to wszystko w pewnym sensie rozumiem, wyraziłem tylko swoje zdanie na ten temat. Po prostu mi się nie podoba to i tyle, nie potrzebuję żeby mi tłumaczyć dlaczego tak jest itd. po prostu chciałem tylko podzielić się moją opinią na ten temat. 

PS: Alien Rage - Unlimited to to samo co Alien Rage, bez "Unlimited" które było kiedyś tam dodane do CDA, czy to jakaś rozszerzona wersja czy coś w tym stylu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sins of a Solar Empire... pamiętam, że w podstawkę (którą też mam od was) grało mi się bardzo fajnie, więc i dodatek z radością przytulę. Tym bardzie, że mam akurat chętkę na jakieś kosmiczne klimaty. A Castlevanię sprawdzę z ciekawości, bo w sumie wcześniej ten tytuł jakoś skutecznie unikał mojej uwagi, a wygląda toto całkiem spoko. Można powiedzieć, że wzięliście mnie tym z zaskoczenia. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, seba said:

Tak, ale ktos tlumaczyl na forum (chyba Smuggler), ze nie mogli wykupic samej trzeciej czesci i jej dac na krazek, tylko caly pakiet trzech, choc dwie poprzednie juz byly w pismie wczesniej. Wiec de facto powotrzyli dwie gry, ale tylko po to, zeby dac ta trzecia, nowa.

To akurat nie jest prawda. Hitman: Codename 47, Hitman 2: Silent Assassin i Hitman: Contracts pojawiły się w CDA jako pełne wersje, każda osobno w angielskiej wersji językowej. W końcu w CDA pojawiła się część czwarta - Hitman: Blood Money - a jakiś czas później pojawiła się Hitman: Trylogia czyli trzy pierwsze części, tym razem w polskiej wersji językowej. Wytłamczeniem nie było to, że nie mogli dać samej trzeciej części (bo przecież dali) tylko to, że po prostu pojawiła się okazja czyt. prawdopodobnie licencja na gry została nabyta w pakiecie to dali jeszcze raz. A, że tym razem gry były w wersji PL część czytelników na pewno skorzystała. Ja osobiście nie narzekałem. :)

 

Co do pełniaków z nadchodzącego numeru to tak... Alien Rage już mam w swojej kolekcji dzięki CDA. :) Co się zaś tyczy Sins of Solar Empire: Rebelion to kiedyś wygrałem w konkursie podstawową wersję gry i z tego co pamiętam to mi się podobała i z przyjemnością zagram w ten samodzielny dodatek. A jeżeli chodzi o Castelvania: Lord of Shadow to o tej grze dużo dobrego słyszałem, ale jakoś nigdy nie miałem okazji zagrać. Więc pełniaki zapowiadają się bardzo dobrze. O ile ten numer CDA w prenumeracie przyjdzie, bo do tej pory urodzinowego nie otrzymałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RaiL napisał:

Generalnie to ja tu chciałem tylko powiedzieć, że nie podoba mi się pomysł z dawaniem samych kodów Steam zamiast gier na płycie.

W tym wypadku była to konieczność. Castlevania zajęła na płytach tyle miejsca, że pozostałe dwie po prostu się nie zmieściły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castlevania: Lords of Shadow Dawno chciałem tą gierkę ograć, a z racji, że bez steama to na pewno pismo kupię. Co do pojemności to przejdźcie w końcu na blu-ray'e to wszystko na jednym krążku się zmieści :wink: Co powiecie na dwa rodzaje pisama jak za starych dobrych czasów (o ile dobrze pamietam kiedyś były i CD i DVD) to może teraz wydania pisma z płytkami DvD i jedną Blu-ray?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Skoro już tak dają gry na Steama w formie tylko kodu, a DRM Free w całości na płycie, to mogą tak dawać zawsze. Gry ze Steama i tak zawsze pobieram, nie instaluję z płyt, a gry bez DRM-ów wiadomo - trzeba z płytki. :)
W każdym razie - Castlevanię chętnie sprawdzę, widziałem u kumpla drugą część i dobrze będzie zacząć przygodę od początku, dowiedzieć się, co było wcześniej. Bardzo dobry pełniak.

Alien Rage'a nie mam i z przyjemnością przygarnę. :D

Sins of a Solar Empire nie jest dla mnie, chyba oddam komuś w temacie podarunkowym. ;)

A DLC do Dying Lighta... cóż, Dying Lighta nie posiadam, więc pewnie też oddam w podarunkowym.

Pełniakowo jest bardzo dobrze. Dzięki CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ghost napisał:

W tym wypadku była to konieczność. Castlevania zajęła na płytach tyle miejsca, że pozostałe dwie po prostu się nie zmieściły.

Ja to rozumiem, że czasem w wyjątkowych przypadkach tak po prostu być musi, mam tylko nadzieję, że to, są wyjątkowe przypadki, a nie stanie się to normą. Co odnośnie DLC do Dying Lighta: ten key będzie miał jakiś okres ważności, jeśli tak to jaki, i czy można go przypisać nie posiadając samej gry? Z góry dziękuję za odpowiedź.
PS: Alien Rage - Unlimited to to samo co Alien Rage, bez "Unlimited" które było kiedyś tam dodane do CDA, czy to jakaś inna wersja?

11 godzin temu, Wojman007 napisał:

To akurat nie jest prawda. Hitman: Codename 47, Hitman 2: Silent Assassin i Hitman: Contracts pojawiły się w CDA jako pełne wersje, każda osobno w angielskiej wersji językowej. W końcu w CDA pojawiła się część czwarta - Hitman: Blood Money - a jakiś czas później pojawiła się Hitman: Trylogia czyli trzy pierwsze części, tym razem w polskiej wersji językowej. Wytłamczeniem nie było to, że nie mogli dać samej trzeciej części (bo przecież dali) tylko to, że po prostu pojawiła się okazja czyt. prawdopodobnie licencja na gry została nabyta w pakiecie to dali jeszcze raz. A, że tym razem gry były w wersji PL część czytelników na pewno skorzystała. Ja osobiście nie narzekałem. :)

Nie wolno też zapominać o tym, że wersja "trylogii" z CDA jest chyba jedyną wersją pozbawioną tych paskudnych DRM'ów, w które chyba wszystkie inne wydania niestety były "wyposażone"(BTW: chyba podobnie to wygląda w przypadku King's Bounty). Także, nawet mając, chyba najfajniejsze możliwe, wydanie Hitmanów, i tak jak będę chciał znowu kiedyś zagrać to zainstaluje tę wersję z CDA właśnie, ze względu na brak wymogu instalowania tego ścierwa razem z grą. Toteż, dziękuję za tę wersję trylogii, jak akurat nadarzyła się ku temu okazja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RaiL napisał:

PS: Alien Rage - Unlimited to to samo co Alien Rage, bez "Unlimited" które było kiedyś tam dodane do CDA, czy to jakaś inna wersja?

Wcześniejsza wersja dodana kiedyś, też nazywała się Alien Rage - Unlimited.

W każdym rodzaju, na steamie, z tamtego numeru, mam pod taką nazwą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RaiL napisał:

 Co odnośnie DLC do Dying Lighta: ten key będzie miał jakiś okres ważności, jeśli tak to jaki, i czy można go przypisać nie posiadając samej gry? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z reguły trzeba mieć grę na Steamie, żeby dopisać do niej DLC. Tutaj pewnie będzie tak samo.

Co do pełniaków to Castlevania super. :) Mam tylko pewne obawy, czy będzie działało do niej spolszczenie, bo było przecież robione na wersji Ultimate Edition, a ta jest zwykła. Nie wiem jak to robicie, że gry tylko na Steam dajecie w wersji DRM-Free, ale powiem jedno - szacunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aster napisał:

Wcześniejsza wersja dodana kiedyś, też nazywała się Alien Rage - Unlimited.

W każdym rodzaju, na steamie, z tamtego numeru, mam pod taką nazwą.

Faktycznie, też mam pod taką nazwą, że też nie wpadłem na to żeby sprawdzić :D

45 minut temu, adadid2 napisał:

Z reguły trzeba mieć grę na Steamie, żeby dopisać do niej DLC. Tutaj pewnie będzie tak samo.

Pytanie pozostaje więc jedno: czy ten key będzie mieć jakiś termin ważności, co by sobie dlc przypisać jak już się DL będzie miało(w przypadku jak ktoś jeszcze nie ma, ale planuje kupić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Castlevania: Lords of Shadow ograłem jakiś czas temu, naprawdę fajna produkcja. Radzę jednak grać na padzie, chociaż na klawiaturze całkiem dobrze mi się grało, jednak wybór dodatkowych broni jest przyjemniejszy  choćby na kontrolerze firmy Microsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2016o21:43, Visser napisał:

Czy w tą Castlevanię da się grać w miarę komfortowo na klawiaturze i myszy, czy trzeba raczej używać pada?

Niby można, ale we wszystko co obsługuje klawiaturę jakoś da się grać. Z Castlevanią (zwłaszcza cz., bo dwójka już lepiej) szczerze nie radzę tego próbować. Głównie dlatego, że w drugiej połowie jest parę sekwencji, gdzie trzeba wykonywać kółka kręcąc gałką pada - i ktoś wymyślił, że na klawiaturze trzeba w tym miejscu naperniczać bardzo szybko po kolei we "wsad" i można szału dostać jak gra wymaga tego akurat na trudnym bossie. W dwójce zastąpili to robieniem okręgów myszką, w jedynce mysz nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie Sins of Solar Empire: Rebellion, czy gra jest razem z tymi dwoma DLC, które do niej wyszły czy nie? Domyślam się że nie, ale nie zawadzi zapytać. Mam na Steam już samo Rebellion i nie wiem czy póbować wklepywać kod czy lepiej go komuś oddać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...