Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruffka

problemy z dźwiękiem

Polecane posty

Witam,

złożyłam wczoraj nowy komputer, wszystko śmiga elegancko poza jedną rzeczą: dźwiękiem. 

Sterowniki są zainstalowane, BIOS widzi podpięte kable słuchawek i mikrofonu w tylnym panelu, ale w zakładce Odtwarzanie wyświetla się to co na obrazku poniżej, a w zakładce Nagrywanie: "nie zainstalowano żadnych urządzeń audio". Gdy podpinam kable do przedniego panelu jest dokładnie to samo. 

MOBO: MSI B150A GAMING PRO
Windows 7 HP

Na chwilę obecną mam przejściówki na te 2 złącza, ale jest ich w sumie 5 (+2 z przodu) i faktem jest, że nie działają. Czego to wina/jak to naprawić?
Z góry dziękuję za pomoc :)

dźwięk.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z tym, że podczas instalacji wystąpił błąd 0x000000FF. Wyłączyłam "Kontroler zgodny ze standardem High Definition Audio" (były 2) w Menedżerze urządzeń i się zainstalował (https://www.drivereasy.com/knowledge/solutions-to-fix-issue-install-realtek-hd-audio-driver-failure/), ale jak są wyłączone te kontrolery to w Kontrolerach dźwięku, wideo i gier nie ma "NVIDIA High Definition Audio" i "Urządzenia audio na magistrali zgodnej ze standardem High Definition Audio".

Oprócz tego wcześniej instalowałam też sterowniki ze strony Realtek'a, ale nic nir pomogło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...