Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ExDrote

Problem z laptopem

Polecane posty

Witam.

2 dni temu wyskoczył mi problem przy włączaniu laptopa, mianowicie wiadomość Windowsa 8.1 - Błąd z dyskiem, trwa naprawa.

Wczoraj oddałem go do serwisu Neonet gdzie wyciągneli odemnie 100zł za zwykłe formatowanie, coś co sam mogłem zrobić.

Teraz komputer się włacza, a raczej budzi... Żeby sam komputer się włączył trzeba jakieś 5 minut + do tego może się wyłączyć podczas tego i sam uruchomić ponownie. 

Przy instalowaniu sterowników do karty graficznej ( tych poprawnych na 100%) wyskoczył błąd ( smutna minka i komunikat że ''coś poszło nie tak ). 

Komputer ma zainstalowane tylko Google Chrome, sterownik do karty graficznej i dzisiaj jakimś cudem zainstalowany Skype. 

Dodam, że wszystko się zaczeło od jakiegoś Adware który mi spowalniał komputer i otwierał jakieś strony (bodajże project oreon??) i nic więcej, jednak żaden program nie był w stanie tego usunąć, a instalacja nowej przeglądarki nie dawała nic kompletnie.

Sam już trace wiare że to coś z systemem i że padł mi poprostu hardware.

Jednakże o to stoi pytanie do wszystkich tutaj forumowiczów: Zna ktoś jakieś rozwiązanie? Jak sprawdzić czy nie ma problemu z Hardware? A może jakimś cudem wirus przeżył twardy reset?

HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...