Skocz do zawartości
DZBeta

Nowy Natec Genesis PV58 - duży problem.

Polecane posty

Witajcie!
Wczoraj nabyłem w markecie RTV gamepada Genesis PV58. Kilka godzin później po podłączeniu go do komputera wszystko wyglądało pięknie, GTA V od razu zahulało myśląc chyba, że ma do czynienia z kontrolerem od M$. W każdym razie - po kilkunastu minutach bezproblemowej zabawy MOMENTALNIE prowadzone auto zaczęło samoistnie delikatnie skręcać w lewo, zaś kamera skręcać delikatnie w prawo. Pomyślałem, że to dosyć dziwne, pad żadnego upadku nie zaliczył, a tu nagle problem z dwoma analogami. Od tamtej pory próbowałem już masy rozwiązań, między innymi:

1) kilkanaście godzin ładowałem kontroler aby wykluczyć problemy związane ze słabą baterią
2) naprzemiennie próbowałem gry w trybie D i X input.
3) próbowałem zabawy przy innych tytułach - problem powtarza się w każdej z nich
4) sam pad nie posiada żadnych dostępnych sterowników, aczkolwiek spróbowałem wgrać te od oryginalnego pada od X360 - teraz pad jest wykrywany jako właśnie ten oryginalny od M$, lecz problem wciąż istnieje
5) trzymałem pada w odległości kilkunastu centymetrów od odbiornika aby wykluczyć problem z niskim zasięgiem

Sprawa dziwna, wygląda mi to na problem software'owy. Najprościej byłoby zwrócić kontroler do sklepu w ramach gwarancji, ale taką możliwość będę miał dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, więc staram się naprawić to samodzielnie. W załączniku przesyłam zdjęcie z panelu sterowania - tak zachowuję się kontroler, gdy pozostaje w bezruchu.

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam.

zesadacs.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...