Jump to content
Sign in to follow this  
milusinski

GTX 750Ti - problemy ze sterownikiem.

Recommended Posts

Siemanko!

Mam pewien problem. Zakupiłem sprzęt (dokładna specyfikacja poniżej), chciałem sobie pograć, no ale cóż - napotkałem na problemy. Zaczęło się od tego, że podczas grania w BF'a 3 wyłączał mi się monitor i wyskakiwało powiadomienie "Sterownik ekranu przestał działać". Poradziłem się wtedy na innym forum i zmniejszyłem taktowania karty graficznej w MSI Afterburner. Wszystko śmigało jak trzeba, jednak gdy kupiłem Wiedźmina 3 problem powrócił. Monitor wyłącza się na każdych ustawieniach w różnym czasie - czasem po dwóch minutach, a czasem po dwóch godzinach. Wszystkie temperatury są w porządku, podczas ostatniego crasha było 59 stopni na karcie. Robiłem już wiele rzeczy, grzebałem w ustawieniach nVidia (ustawienia energii itp.) tak jak kazano to robić innym. Ściągałem różne fixy, stosowałem się do instrukcji zawartych na filmikach z yt. Instalowałem starsze sterowniki (usuwając wczesniej programem pozostałości poprzednich), a także instalowałem najnowsze. Jednak wciąż dzieje się to samo. Ostatnio zdarza się wywalać nawet w przeglądarce, boje się, że to może być wina psującej się karty? Proszę o pomoc!

CPU: AMD 860K 3,7 GHz x4
GPU: GTX 750Ti Palit StormX 2GB
MOBO: ASRock FM2A58M-HD+
RAM: 2x4 GB Kingston HyperX Fury 
PSU: Corsair VS450