Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Desktop thread

Polecane posty

Godzinę temu, Mysquff napisał:

Sam theme świetny. Tak bardzo, że aż ikonki na pasku zaczęły wizualnie od nich odstawać.

Podmieniłem je na białe (+ przetłumaczyłem widżety i wprowadziłem do nich kilka poprawek) i może faktycznie jest ciut lepiej

http://abload.de/img/dsfgqprt2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płakałbym, bo nie używam kompletnie: wszelkie skróty na taskbarze, do tego zorganizowana struktura folderów i odpalanie większości rzadziej używanych programów wyszukiwarką

pulpit widzę tylko kiedy włączam komputer/laptopa więc nie warto się nim zajmować, co innego homescreen na telefonie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/19/2017 o 19:45, kiceg napisał:

nie płakałbym, bo nie używam kompletnie: wszelkie skróty na taskbarze, do tego zorganizowana struktura folderów i odpalanie większości rzadziej używanych programów wyszukiwarką

Okay, rozumiem, ale w takim razie, co chiałbyś, żeby się wyświetlało, kiedy nie masz nic uruchomionego? Permanentnie otwarty menadżer plików? Wiersz poleceń? Przeglądarka internetowa? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mysquff napisał:

Okay, rozumiem, ale w takim razie, co chiałbyś, żeby się wyświetlało, kiedy nie masz nic uruchomionego. Permanentnie otwarty menadżer plików? Wiersz poleceń? Przeglądarka internetowa? 

Dla mnie spoko opcją są kafelki. 
Skrót danych najczęściej używanych programów. W zależności od potrzeb, mail, muzyka, FB, WA, czy inne bzdety. 
Da się sam pulpit dużo lepiej zagospodarować niż statyczne ikonki programów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JamesVoo napisał:

Dla mnie spoko opcją są kafelki. 
Skrót danych najczęściej używanych programów. W zależności od potrzeb, mail, muzyka, FB, WA, czy inne bzdety. 
Da się sam pulpit dużo lepiej zagospodarować niż statyczne ikonki programów. 

Kiedy miałem Windows 8.1, to pamiętam, że praktycznie korzystałem tylko z kafelkowego menu start. Spędziłem jednak nad ich dobrym ustawieniem kupę czasu, bo opcje customizacji były znikome, więc robiłem to wszystko za pomocą jakiegoś mało stabilnego zewnętrznego programu i alternatywnych artów ściągniętych z neta. Fajnie to ostatecznie wyglądało i było dość praktyczne, ale jak zrobiłem upgrade do Windowsa 10 to moje kafelki szlak trafił i za żadne skarby nie chciałem ich ponownie ustawiać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2017 o 18:20, kiceg napisał:

inna sprawa że pulpit jako miejsce mógłby zdechnąć i nie płakałbym za nim

Naszło mnie właśnie na przemyślenia i stwierdziłem, ze choc nie przepadałem na Modern UI w Windows 8/81, tak byłoby to całkiem fajnym zamiennikiem dla pulpitu.

Po dalszym zastanowieniu trochę przestaje zrozumieć, czemu za bardziej logiczne uznali zrobienie z tego zamiennik menu Start

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 21:22, yojc napisał:

Po dalszym zastanowieniu trochę przestaje zrozumieć, czemu za bardziej logiczne uznali zrobienie z tego zamiennik menu Start

Nie mam pojęcia, ale i tak dostosowałem sobie do pożądanej wersji:http://abload.de/img/pulpetzwkny.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2017 o 18:09, Vitamini napisał:

Znalazłem pulpit z 2006 roku :D Szkoda, że nie mam z lat 2000-2003 gdy korzystałem z Windows 98 :)

 

 

Stary pulpit2.JPG

 

Gadu-Gadu i Tlen,

emule

fraps

Aż się łezka w oku kręci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...