Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Borderlands (seria)

Polecane posty

Co do pre-orderów to znalazłem narazie dwa:

- agard.pl 99zł

- ultima 89.9zł

przepraszam jeśli pomyliłem sie o 99gr

a osobiście nie mogę się doczekać Borderlands , bo kocham zarówno fps jak i rpg, niestety czas między oba gatunki dziele po połowie a teraz będzie Borderlands

P.S.Zamówiłem już pre order, więc po premierze jak ktoś chce co op to na priv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z ultimy: Premiera odbędzie sie około dnia 30.10.2010.

No comment ;d ja zamówie preorder dopiero jak podadzą oficjalne wymagania. A i jeszcze coś.. DLC będzie/będą. Jest już potwierdzone. W następnym odcinku claptrapa ma być ukryta jakaś wskazówka czego będzie dotyczyć ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrząc na ceny nowych gier i porównując do ceny bordera, można powiedzieć, że.. borderlands jest w miare tani. Porównaj sobie takiego MW2 z bl. MW2 - kampania pewnie 7-8h, bl - odkrycie wszystkiego 100h. W cod czasem wkrada się nuda, a bl ciągle może cie czymś zaskoczyć ( nie wspominając jużo świetnym coopie ). Jak powiedział pewien pan piszący zagraniczną zapowiedź BLa - "Tak świetnego i dobrze skonstruowanego coopa nie widziałem nigdy". Pozostaje czekać. Tydzień przed premierą pokażą się pewnie pierwsze recenzje.. 20.10 premiera na konsole. Stawiam, że średnia ocen będzie oscylować w granicy 85%. ( whoah, oscylować, jakie fajne i mądre słowo :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Dla mnie ten karabin z celownikiem optycznym jest lepszy. :laugh: Zawsze wolałem snajperki: jeden, precyzyjny, o potężnym kalibrze, z niesamowitej odległości.... taki strzał jest w stanie położyć naprawdę mocnych, i to bez wychylania się.... to właśnie lubię i dlatego gdybym miał grać w Borderlands (niestety, to nie jest jeszcze pewne) to wybrałbym Mordecaia ( Hunter). :happy: pzr for all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się grze trochę bliżej, pooglądałem gameplay'e... no i dziwię się, że nie zwracałem na nią za dużej uwagi już wcześniej. Zapowiada się świetnie. Świat, klasy, grafika, komiksowość, no i przede wszystkim bronie i ich customizacja. I jeszcze rozwój bohatera a'la jakieś MMO (drzewka talentów, po 3 dla każdej klasy). No miodzio po prostu. A multi takiej gry nie może być nudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje, czy w tych filmikach rzeczywiście widać spadki fpsów? To jest dosyć niepokojące :P

Poza tym faktycznie gra zapowiada się na niemal doskonałą już od pierwszych zapowiedzi - z tym, że ja śledzę postępy nad nią od zmiany oprawy graficznej.

Z pełną polonizacją mógłby być problem - jak spolszczyć nazwy 87 bazylionów losowo generowanych broni ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram.. Polonizacji stanowcze nie ^^ a o te spadki fpsów bym się nie martwił bo nagrywane na xboxie z tego co widzę.. na PC wystarczy podkręcić proca/zmniejszyć grafikę i po sprawie. Poza tym, gra jest na silniku Unreal Engine 3, więc raczej nie ma cię czym martwić.

Zapomniałbym: nowe filmiki :D + intro

Moja uwaga: Intro jest świetne ^^

*SPOILER*Jeśli ktoś nie chce sobie psuć zabawy, nie oglądajcie. Jeden z filmików pokazuej pierwsze minuty gry*SPOILER*

http://www.youtube.com/watch?v=TGCB3-c389w...feature=channel

http://www.youtube.com/watch?v=GMWiM6QWZHw

http://www.youtube.com/user/McGuirkSquad#p/a/u/0/W-q5gIZ-HK0

Intro:

Te psy są strasznie skoczne :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie trzy filmiki & intro. Muszę powiedzieć, że w ruchu gra wygląda jeszcze lepiej i po prostu zapowiada się na hit. Grafika wygląda świetnie, interfejs również a to wyświetlanie XP przy zabijaniu potworków IMO nie przeszkadza aż tak bardzo :] Samo intro też jest fajne z lekkim jajcarskim zacięciem. Dobrze, że ktoś to nagrał. Przynajmniej nie kupi się kota w worku. Jak dla mnie, będzie to hit ;D A, racja, pieski są skoczne ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Picked up the Australian mag Atomic MPC today to read about the Borderlands review and they scored it 91% overall. 96% on graphics saying "Simply stunning execution." Gameplay received 89% saying "Some repetetion but mostly fun", and sound got a 90%, "Flavoursome and Rich".

A few minor criticisms they had were that after a while all the different guns felt samey and once you had a good weapon the rest of them just became trash. Another was that you had to look down to see what your loot was and claim it, a problem in intense battles.

Overall the review was very positive!

edit: forgot to mention that the front cover was taken up by a picture of Lilith and rather large word 'BORDERLANDS'. The game also received the atomic mpc 'HOT' award, and was touted as a definite contender for Game of the Year."

Użytkownik Odelpaso napisał to na oficjalnym forum gry. W skrócie: Australijski magazyn Atomic MPC wystawił Borderlands 91% ( 96 za grafike, 89 za gameplay i 90 za dzwiek ). Recenzent stwierdził, że wszystkie bronie, które miał, dawały podobne odczucia i gdy posiądziemy już jakąś lepszą broń, reszta staje się śmieciami. Narzekał też, że trzeba znajdywać loot, co w czasie intensywnej walki przeszkadza ( swoją drogą - kto logicznie myślący zbiera loot w czasie walki? o_O). Ogólnie recenzja bardzo pozytywna. Gra jest ich typem na grę roku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, po obejrzeniu tych filmików mam coraz większą chęć na tą grę :P. Ale najpierw poczekam na recenzję w CDA i może jakieś demo o ile wyjdzie :).

W USA premiera ma być 21/10/2009 wie ktoś coś o premierze w Polsce?

A właśnie, jak widać tego strzelania na chama będzie mało ;D. Oczywiście to dobrze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię obowiązkowo, ale raczej jak wyjdzie w jakiejś tańszej serii. Choć muszę przyznać, ze z każdym obejrzanym screenem, trailerem, czy gameplay'em ślinka cieknie mi coraz bardziej. Jeśli będzie można pograć na PGA, będzie to pierwsza rzecz, jaką zrobię na tej imprezie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Borderlands to gra dla hardkorowców i na padzie ciężko jest ;d Ja w każdym razie nie mogę się doczekać 30 października.. jeszcze pytanie do ludzi, którzy kupowali wcześniej preordery ( to mój pierwszy :P ). Zamówiłem w sklepie wydawcy (Cenega), i nie wiem czy gra przyjdzie 30 października, czy wyślą 30 października.. jest to piątek, więc musiałbym czekać jeszcze weekend do poniedziałku zanim przyjdzie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...