Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boncer

Motorola Moto G2 - brak możliwości aktualizacji po przerwaniu

Polecane posty

Witam,

dostałem powiadomienie, że możliwa jest aktualizacja systemu do Androida 6.0. Chciałem zaktualizować telefon za pomocą Motorola Device Manager - program się zawiesił i przestał odpowiadać chwilę po rozpoczęciu aktualizacji. Kiedy ręcznie go wyłączyłem i chciałem ponowić aktualizację z poziomu telefonu zniknął wyświetlający się komunikat o możliwości aktualizacji do 6.0 i Moto Device Manager wyświetla teraz info, że posiadam obecnie najnowsze oprogramowanie. Poszedł reset z poziomu ustawień - nic nie dał i potem zrobiłem recovery z boot mentu - również bez skutku. Telefon twierdzi, że nie ma dla mnie aktualizacji (Zarówno poprzez MDM jak i wyszukiwanie aktualizacji z ustawień). Telefon nawet nie zaczął się aktualizować - ledwie rozpocząłem pobieranie aktualizacji i program sie wysypał.

Wersja, która powinna być dla mnie dostępna to 24.41.34 (Telefon jest z polskiej dystrybucji, nie ma żadnego operatora)

72puzp.jpg

Proszę o pomoc - będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie opcje.

1. Poczekaj, możliwe, że aktualizacje dopiero ruszają i może po chwili startu wycofali z jakiegoś powodu

2. Pobierz update w wersji jaka była udostępniona prawie 2 miesiące temu dla Indii:

http://forum.xda-dev...ptured-t3299550

i skopiuj na kartę pamięci, po czym wyszukaj aktualizacje w "informacje o telefonie - aktualizacje systemowe".

Nic tu nie modyfikujesz, roota nie wymaga, więc gwarancja jest zachowana, są to pliki z oficjalnej aktualizacji. Nie sugeruj się tym, że ta wersja była dla Indii - jest uniwersalna i każdy rynek dostaje to samo. Po aktualizacji tymi plikami mam wersję 24.41.34.titan_retaildsdsall.en.03 reteu, czyli wszystko ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...