Skocz do zawartości
GetRekt

Strona kody.cdaction nie działa

Polecane posty

Czy ktoś w CD Action w ogóle sprawdza co się dzieje ze stroną z kodami? Przez ostatnich kilka godzin najpierw mordowałem się ze zmianą hasła, a kiedy wreszcie się to udało strona przestała odpowiadać. Efekt taki, że po zmianie komputera nie mogę  zainstalować żadnej z gier dołączanych do pisma. Czy CD-Action już nie wspiera gier sprzedawanych czytelnikom przez ostatnich kilka lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maxkapsel napisał:

Czy CD-Action już nie wspiera gier sprzedawanych czytelnikom przez ostatnich kilka lat?

Nie wspiera. Data ważności kodu jest podana w każdym numerze, nie przekracza ona trzech miesięcy od wysyłki danego numeru do kiosków.

Innymi słowy - jeśli próbujesz zdobyć klucz gry na Steam, którą dołączyli do CDA pół roku temu, to przykro mi, ale nie uda ci się, choćbyś stawał na głowie. Data ważności jest napisana na okładce danego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze , że mam ponad 50 lat kupuje CD Action od 1-go numeru ale to co się dzieje z kodami oraz stosunek (nie wiem czy na pewno kogość z redakcji bo aż nie chce sie wierzyć żeby tak złośliwie niekompetentnie odpowiadać) to istna tragedia. Zero odpowiedzi na maile na forum też  jakieś dowcipy i naigrywanie się z czytelników. Kupuje CD Action i od razu zasuwam z logowaniem na kody itd. Od 3 miesięcy non stop odrzuca mi logowanie na strone kody choc jestem zalogowany na stronie głównej gdzie zmieniałem hasła bo ni z tego ni z owego błędy logowania a nie jestem ułomkiem umysłowym , który kilku liter znaków i cyfr nie wpisze poprawnie. Przykre to ale widać po tym forum , że problem istnieje długo może mało osób się upomina bo te same kody można kupić na allegro za kilka  PLN. Żal CD Action. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2020 o 20:05, SilentBob napisał:

Nie wspiera. Data ważności kodu jest podana w każdym numerze, nie przekracza ona trzech miesięcy od wysyłki danego numeru do kiosków.

Innymi słowy - jeśli próbujesz zdobyć klucz gry na Steam, którą dołączyli do CDA pół roku temu, to przykro mi, ale nie uda ci się, choćbyś stawał na głowie. Data ważności jest napisana na okładce danego numeru.

hmmm tymczasem ja ktory znalazlem kilka plytek po 5 latach...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...