Jump to content
GetRekt

Strona kody.cdaction nie działa

Recommended Posts

Witam mam problem ,ponieważ zakupiłem wydanie gazety CdAction na 20 lecie z grą Lords Of The Fallen. Gdy chcę uzyskać kod muszę uruchomić stronę kody.cdaction, ale w tym problem że ta strona nie działa.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

No wlasnie. Cos sie posypalo ale wczesniej czy pozniej zacznie dzialac. Przepraszamy za problemy ale czasem kazda strona ma swoj gorszy dzien. Miejmy nadzieje, ze szybko uda sie usunac problem.

• Upvote 2

Nie wiem o której to było, ale wczoraj po niedługim czasie od napisania tego postu strona z kodami działała, teraz też widzę że śmiga.

Może w ten wieczór się gawiedź rzuciła na kodziki do LotF jak dzik na szyszki i bum- serwer przeciążony.

Nie. Tym bardziej, że za niedługo (o 22:00 do 14:00) forum i strona główna w ogóle nie będą działać. Przechodzimy na nowy skrypt. Proszę liczyć się z tym, że wszystko może działać... albo nie. :^P Proszę uzbroić się w cierpliwość.

@podbiel Jesteś modem, czyli możesz pisać również w miejscach, do których dostępu nie mają zwykli użytkownicy. Wejdź na konto zwykłego użyszkodnika i spróbuj coś napisać w O forum.

Innymi słowy - nie musisz sprawdzać, czy możesz pisać w różnych miejscach, bo pewnie możesz.

Edited by Sevard

Coś się strona od kodów zepsuła... Próba rejestracji konta kończy się komunikatem:

"Forbidden

You don't have permission to access /users on this server.

Apache Server at kody.cdaction.pl Port 80"

Udało mi się zarejestrować i aktywować kod... a po drodze wyłapać nieobsłużony poprawnie błąd. Chodzi o to, że hasło nie może zawierać znaków specjalnych jak np.: "<". A że takowy znak był w haśle, to uporczywie otrzymywałem błąd. Więc trzeba poprawić/dodać walidację hasła.

Nie da się aktywować gier Candle i Crazy Machines 3 ponieważ strona kody.cdaction.pl się zawiesza przy zmianie hasła lub jak biorę przypomnienie hasła.

Strona z kodami notorycznie wywala błąd ERR_CONNECTION_TIMED_OUT.Problem nie rozwiązany od lat. Próbuję np. od kilku tygodni zrealizować kody i nic. Odpowiedzi moderatorów w stylu "może będzie działać, może nie" albo "proszę próbować i uzbroić się w cierpliwość" uważam za bardzo nieprofesjonalne i lekceważące. Więcej, taka sytuacja ociera się o oszustwo, bo w końcu płacimy za magazyn z grami a dostajemy jedynie magazyn. Mam całą kolekcję gier, których nie mogę zainstalować przez brak możliwości zrealizowania kodów. Oczekuję szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu albo zwrotu środków...

Probowales przy uzyciu roznych przegladarek (w tym na telefonie)? Wczoraj i dzis sprawdzalem na dwoch domowych kompach, na lapku w pracy, na telefonie, w trzech roznych przegladarkach - wszedzie ladowala sie bez problemu...

Edited by Tesu

Dnia 19.09.2019 o 14:20, Tesu napisał:

Probowales przy uzyciu roznych przegladarek (w tym na telefonie)? Wczoraj i dzis sprawdzalem na dwoch domowych kompach, na lapku w pracy, na telefonie, w trzech roznych przegladarkach - wszedzie ladowala sie bez problemu...

Wow! Sztos! ;) Szkoda, że tak rzadko się ładuje. To nie jest problem przeglądarki, antywirusa czy sprzętu usera, ale słabego serwera. Jak to w Interii bida z nędzą...

20 godzin temu, Tesu napisał:

Ja jestem poza granicami kraju i dziala...

Faktycznie działa.

Edited by cali

Wszystko działa. Widocznie masz zablokowane IP. Za dużo razy myliłeś się w logowaniu. Przeczyść komputer, przeglądarki, poczekaj 1-2 dni , odzyskaj hasło i wpisz poprawne.

Dnia 2.03.2020 o 21:28, dr4cul4 napisał:

Ponownie strona z kodami leży od kilku dni :(