Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zorgan

Strona z ogłoszeniami

Polecane posty

Witam. Proszę forumowiczów o pomoc. Znajomy potrzebuje strony internetowej z ogłoszeniami dla mieszkańców jego miasteczka z miejscami noclegowymi. Ma kupioną domenę tylko trzeba mu ją zaprogramować. Czy możecie mi powiedzieć co potrzebuje, żeby zrobić taką stronę internetową? Wiem, że trzeba użyć mysql.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz o takie podstawy, najlepiej będzie Tobie/Wam użyć jakiegoś CMSa.

A jeszcze lepiej zapłacić komuś aby taka stronę wykonał, ponieważ możecie sami porobić bardzo wiele błędów, wpływających na bezpieczeństwo i stabilność strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu ją mam tylko wstępnie przygotować, bo niestety za profesjonalne wykonanie tej strony informatyk zażyczył sobie bardzo dużych pieniędzy. A tak po napisaniu jej i przygotowaniu bezpieczeństwo sprawdzi już informatyk. A też kolejną sprawą jest to, że strona ma być darmowa dla wszystkich, więc jest problem taki, że nikt na tej stronie nie zarobi a dać kilka tysięcy na napisanie tej strony to za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po napisaniu jej i przygotowaniu bezpieczeństwo sprawdzi już informatyk.

Biorąc pod uwagę, że nie masz w tej chwili bladego pojęcia o programowaniu, poprawa wszystkich błędów będzie bardziej kosztowna niż zrobienie strony od nowa. Nie oszukujmy się - w parę miesięcy nie nauczysz się programować na takim poziomie, by kod był dobrej jakości.

Sugeruję posłuchać rady poprzednika i skorzystać z gotowego CMSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...