Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adimali

Rozwiązany: Wiedźmin 3 - konto Steam a GOG

Polecane posty

Witam.

Mam dylemat straszny, i nie potrafię nigdzie odszukać odpowiedzi. Chodzi o to, że kupiłem sobie dziś cudny zestaw dwóch pudełek Wiedźmina 3: Dziki Gon + dodatek Serca z Kamienia. Z tego co kojarzę podstawkę należy aktywować w GOGu, jednak zbiła mnie z tropu opcja opisana na pudełku dodatku, że kod można aktywowć na Steamie i Originie. Z racji tego, że moja cała biblioteka gier znajduje się na Steamie, wolałbym aby cały Wiedźmak też tam się znalazł.

Oto moje pytania:

Czy można aktywować na Steamie podstawkę kodem z opakowania, nie tracąc przy tym możliwych DLC itp., i zaraz po tym aktywować na Steamie Serca z Kamienia?

Czy może aktywować trzeba podstawkę na GOGu a dodatek na Steamie:P - choć to dziwne połączenie....

Czy jestem całkowicie skazany na GOGa?

Dzwoniłem do CDP, ale niestety od 17.30 byłem pierwszy w kolejce i nikt nie chciał się ze mną połączyć, po czym o 18.02 rozłączyło mnie i po ponownej próbie wiadomo - pracujemy od 7 do 18 od poniedziałku do piątku:P Czat nie działa również, a forum ichne nie odpowiada.

Z góry dziękuję za radę co mam czynić aby pograć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślając na pudełku W3 podstawki nie ma kodu, chodzi mi o ten co jest w środku na karteczce:) I fakt, nie ma tam takiej informacji. Natomiast na dodatku już jest. Może i pójdzie, tylko pytanie, czy będę miał dostęp też do tych 16 darmowych DLC. Czy istniały różne wersje W3 podstawki, tzn na GOGa, Steama czy Origina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo wygląda to tak:

-W pudełku z podstawką znajduje się kod aktywacyjny działający wyłącznie na GOG.com.

-W pudełku Serc z Kamienia również znajduje się kod GOG, ale ten kod można wymienić na Steam/Origin za pomocą tej strony: http://thewitcher.com/exchange - działa tylko na kody pudełkowego dodatku, a nie na np. cały Expansion Pass. Konwersja kodu jest nieodwracalna! Zapewne o tym przeczytałeś na pudełku dodatku.

Wydaje mi się więc, że musisz pozostać przy GOGu. Chyba, że na przykład na własne ryzyko poszukasz kogoś, kto wymieniłby wersję Steam na GOG, a potem aktywować dodatek, po konwersji kodu na powyższej stronie. Niesie to jednak ze sobą ryzyko, że ta druga osoba ucieknie z kodem nie dając nic w zamian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to zawsze jakiś plus:) Ale na Steamie juz mam many many punktów achievmentów, a teraz rozbijać się na dwie platformy to okrucieństwo. Z resztą Steama samego w sobie też nie lubię:P ale jak mus to mus... Trudno, nie wydam kolejnego 50 euro tylko po to, żeby mieć Wieśka przypisanego do Steama:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...