Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulPGR

Praca egzaminacyjna - co o tym twierdzą studenci

Polecane posty

Tekścik wysłałem, po fakcie znalazłem 2 błędy stylistyczne. Fajna praca, bo z serią Silent Hill jakoś nie miałem okazji się zapoznać, a po godzinnym researchu przynajmniej wiem z czym to się je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Scorpix dalej bedzie się przechwalał do jakich to tytułów nie dotarł jezyk2.GIF To może ja zarzucę męczące szperanie w sieci i spokojnie poczekam, aż on napiszę tutaj wszystko co wie smile_prosty.gif

A tak serio to juz od pierwszej częsci wiadomo, że tytuł RE jest tylko dla ozdoby i nie ma nic wspólnego z grą. Obejrzałem póki co wszystkie i są na prawdę niezłe, jeśli ktoś jest po prostu świadomy wspomnianego faktu. Poza tym jakoś mam słabość do Milli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fabule przeczytałem z wikipedii angielskiej, a z filmów widziałem tylko część pierwszą. Swoją drogą była całkiem niezła. Krytycy nisko oceniają te filmy, ale kasy sporo zarobiły. A Milla rzeczywiście wymiata. smile_prosty.gif

Ogólnie to takie filmy akcji powstałe na podstawie gier, a nie trzymające się w 100% fabularnie gier, choć nawiązań do gier trochę jest.

Co do przechwalania to spoko. To i tak jeden z głośnych tytułów, o którym jest nawet głośno. Za wiele nie powiem. Mam 6 filmów i parę szczegółów o innych gierkach, więc materiał powoli się zbiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że gamma ma znacznie więcej do roboty i ciekawszy tekst do zrobienia. Swoją drogą, dawno nie oglądałem jakieś filmu, muszę trochę nadrobić braki. Aha, w poszukiwaniu ekranizacji gier pomocne może być zajrzenie do serwisu filmweb i zaznaczenie opcji filmy przed premierą. Sam jestem ciekaw, co się nam szykuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pracę na jakieś 2500 znaków, a obejrzałem jedynie gameplay, przeczytałem newsa na spider-web który był dość wyczerpujący i przeszukałem oficjalną stronę Konami. I powiem to raz jeszcze zazdroszczę Gammom zadania, a tymczasem pytanie czy u was też redaktorzy tak szybko sprawdzają zadania jak ostatnio wrzuciłem zadanie drugie to po 3 godzinach mnie i paru innych spóźnialskich ocenił Cursian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem że mozna jeszcze dosłac zaległe prace, wiec może sie szarpne i napisza sesję :) Swoja drogą jesli dobrze rozumiem pojecie "wierszówka" to najlepsza Gamma dostanie 2x wiecej niż Alfa. Burżuje...

btw ostatnio nasze 5 zadanie oceniał Monk - wow, kazda praca z rozbiorem na czynniki pierwsze i komentarzami - mega szcun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że chyba nie nadaję się na redaktora, tylko raczej na pisarza. Nurzam się w słowach, można powiedzieć. Mam bardzo, heh... kwiecisty styl. Sam się tym zaskoczyłem, hm. Ciekawe co na to powiedzą redaktorzy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że chyba nie nadaję się na redaktora, tylko raczej na pisarza. Nurzam się w słowach, można powiedzieć. Mam bardzo, heh... kwiecisty styl. Sam się tym zaskoczyłem, hm. Ciekawe co na to powiedzą redaktorzy biggrin_prosty.gif

Dlaczego nie na redaktora? Sir Papkin nie raz bawił mnie słowem. Jak czytam jego recenzje lub zapowiedzi to rozpływam się w jego linijkach. Może pisze mniej rzeczowo od takiego gema czy enkiego, ale częściej, trochę turpistycznie, urozmaica słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja sobie odświeżyłem demo w wersji bez głosu żadnego zasranego youtubera. Polecam ;)

Skąd się bierze popularność gości, którzy w bzdurny sposób komentują filmy? "A tu widzicie to, co widzicie, a opowiem wam to, co słyszeliście, a w ogóle to gra jest spoko".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj mnie, a ja Ciebie :D Totalnie nie rozumiem tego fenomenu, oglądałem przez godzinę, żeby się dowiedzieć z czym to się je. Gość nie był zabawny, nie był rzeczowy, co najwyżej wkur... Przez cały gameplay trwający +/- godzinę ludzie zapłacili mu więcej niż wynosi całkiem spoko dniówka... nie ogarniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff udało się. Sporo zasługa w tym projekcie należy się tekstom Eugeniusza Siekiery o grach wstrzymanych, dało mi to pomysł jak napisać epitafium do Silent Hills. Przy okazji dostawaliście jakieś potwierdzenie po wysłaniu tekstu?:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dostawaliście jakieś potwierdzenie po wysłaniu tekstu?tongue_prosty.gif

Niestety nie, a przydałoby się takie potwierdzenie, chociaż dla częściowego opanowania fali obaw po wysłaniu (a co jeśli ktoś nie przeczyta? Zły format?). Z drugiej strony rozumiem, że to kolejna sprawa do odhaczenia dla naszych przepracowanych belfrów, jednak od tego jest opcja hurtowego wysyłania prostej wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...