Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilax

Skyrim - spolszczenie do nieoficjalnego patcha edycji legendarnej. Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch - Polish Translation.

Polecane posty

Witam. Zainstalowałem nieoficjalny patch do Skyrim - Legendary Edition. Niestety zmienił on nazwy niektórych przedmiotów, postaci, napisów na ekranach ładowania i aktywnych efektów na anglojęzyczne. W tym celu pobrałem spolszczenie (link poniżej) jednak po rozpakowaniu zawartości pliku .rar do folderu z patchem i wybraniu opcji "Scal folder" i "przenieś i zamień" dla wszystkich plików nic ono nie daje. Bardzo prosiłbym o szybką pomoc, po 160 godzinach gry jestem tak zły na bugi, że nie odpuszczę.

LINK DO SPOLSZCZENIA:

http://www.nexusmods...&preview=&pUp=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Instalacja ręczna: Pobierz i wypakuj zawartość archiwum do folderu Data...

Tak, patch jest włączony. Spolszczenie wymienia w nim pliki więc się tam nie pojawia (chyba). W każdym razie spolszczenia w "plikach danych" nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś instalować za pomocą menagera nexusa?

Inne mody nie wchodzą w konflikt?

Spróbuj zainstalować patch z samymi napisami bez dubbingu.

Pisze że polonizacja działa jedynie z angielską wersją, to może musisz zmienić w opcjach język gry na ang (ppm na grę > Właściwości > zakładka Język)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś instalować za pomocą menagera nexusa?...

Próbowałem wszystkiego oprócz managera, żadnego efektu...

DZIAŁA! DZIĘKI! Wystarczyło zainstalować Nexus Mod Managerem. Stokrotne dzięki jeszcze raz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...