Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2016 - zawartość

Polecane posty

A ja trochę z innej beczki.

Jak wiadomo nikt, a w każdym razie przytłaczająca większość nie lubi reklam. Zajmują miejsce w czasopismach, zajmują czas antenowy w radio i tv, drażnią i nudzą. Są jednak chlubne wyjątki. I takim właśnie wyjątkiem jest reklama na str. 7. Pomysłowa, sympatyczna, nienachalna. Brawo TP-Link.

PS: Żeby nie było, nie mam nic wspólnego z tą firmą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien gdzie napisać... Jeżeli nie tu to nie bijcie za mocno ale nie miałem naklejek z Star Wars w moim numerze :( można coś z tym zrobić? Bo nie specjalnie chce mi się kupować drugi egzemplarz dla samych naklejek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz czasopismo i przeczytaj ze zrozumieniem co tam napisano. Ewentualnie przejrzyj posty bo sporo osób nie potrafi zrozumieć tekstu czytanego.

\

ale tam jest napisane o jakims Sklepie. O ktory sklep do jasnej cholery chodzi???!!! ten na steam czy jakis inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktory sklep do jasnej cholery chodzi???!!! ten na steam czy jakis inny?

Szybka instrukcja, żeby nie przedłużać:

1) zlokalizuj kod nadrukowany na płycie

2) załóż darmowe konto w naszym serwisie kody.cdaction.pl

3) zaloguj się do niego i tam, w polu "weryfikacja kodu" wpisz kod z punktu 1), naciśnij Sprawdź

4) pojawi się lista seriali, w tym do Lords of the Fallen i Smite'a - wystarczy kliknąć na dany tytuł, by wyswietlił ci się konkretny serial do konkretnej gry. I teraz:

5) Serial do Lords of the Fallen jest do Steama (w programie: gry -> aktywuj produkt na Steam)

6) Serial na bohaterkę Smite'a wpisujesz w grze Smite (tak jak opisano w piśmie - to tam jest ów Sklep, który cię tak konfunduje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toyminator

Za danie i dostawę odpowiada restauracja, a nie pyszne.pl. Natomiast rabat jest od pyszne.pl. Także restauracja dostaje całą kwotę od serwisu, a gdyby promocja obowiązywała na gotówkę, to restauracja byłaby stratna. Co w tym jest bezsensem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy Lords of the Fallen jest z dodatkami? Bo kupiłem wcześniej w biedronce za 40 zł i nie mam dodatków, więc nie wiem czy próbować aktywować czy też się z kimś wymienić. Dodatkowo, chciałbym się upewnić, że mogę wymieniać się kluczem i nie będzie z tym żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lords of the Fallen z CDA nie ma dodatków. Jest tylko mapa, artbook i soundtrack.

Dzięki za szybką odpowiedź, a co z wymianą? Czy mogę sprzedać klucz, i czy będzie on działał w każdym regionie?

Tak, możesz wymienić klucz. Ponoć ma region blocka, więc nie zadziała w każdym regionie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lords of the Fallen z CDA nie ma dodatków. Jest tylko mapa, artbook i soundtrack.

Dzięki za szybką odpowiedź, a co z wymianą? Czy mogę sprzedać klucz, i czy będzie on działał w każdym regionie?

Tak, możesz wymienić klucz. Ponoć ma region blocka, więc nie zadziała w każdym regionie.

Dzięki za pomoc. Właśnie tego się obawiałem, ale z tego co sprawdziłem na https://steamdb.info/app/265300/subs/ to tylko jeden "pakiet" zawiera mapę, artbook, soundtrack i grę. Jest ostrzeżenie "Cross region trading and gifting is disabled for this item.". Ale nie do końca wiem jak duży jest "mój" region. Wyczytałem, że są dwa regiony europejskie, czy to znaczy, że między nimi też nie można się wymieniać?

Jeżeli ktoś by też tego szukał, tutaj jest źródło:

https://steamcommuni...45446319712915/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...