Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2016 - zawartość

Polecane posty

No, znalazłem chwilkę, to przeczytałem tekst z bety Torment: Tides of Numenera. Bardzo fajnie napisany, cieszy, że gra utrzymuje, tak jak twórcy obiecali, ducha Planescape: Torment. Że rozmowy dadzą większy efekt niż rozwiązania siłowe.

Dzięki za opisanie "Nurtów". Damn, jestem bardzo pozytywnie nakręcony na tę grę. Już w czasie czytania wrażeń gdzieś z tyłu głowy pojawiła się myśl, że to będzie kandydat do dychy. I pod koniec tekstu Papkin sam napisał, że jak obecne w becie usterki zostaną naprawione, to będzie wnioskował o najwyższą ocenę. :)

Ale żem się nakręcił... :D Chyba sobie zainstaluję za jakiś czas Planescape: Torment.

Dzięki, Papkin, za świetny tekst!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kod do SMITE zadziała z PS4? Pytanie takie bezpieczeństwa, bo wymieniliśmy tylko XO i PC tongue_prosty.gif

Mieliśmy informację od Hi-Rez, że na PC i XBO. Być może ruszy po pełnej premierze na PS4, dopytam i dam znać.

Sprawdziłem i na konsoli niestety nie działa. Szkoda :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę was poniosło przy rankingu z wiadomo którym miejscem. Ale okej, subiektywizm.

No i trochę bolą recenzje shmupów, w które zagrają 3 osoby, na stronę, a recki kilku ciekawych gier na 3DS-a poupychane razem z komórkowymi tworami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę redakcji kolejnej dwudziestki, póki co przeczytałem recenzje Far Cry: Primala, Street Fightera i info. Fajny numer i te sprawy. Szkoda tylko, że listu wiadomo którego wydrukowano tak niewielki fragment.

Calosc masz przeciez w AR w CDA na plycie (sa skany) [nie zauważyłem, zwracam honor]

A jakiś PDF z pełną wersją na DVD nie zająłby za dużo miejsca. No i kurczę, ranking Crossa z Dragon's Dogmą (ale przede wszystkim z RE 4 na czele - brak tej gry w dwudziestce to skandal jawny) byłby dużo lepszy. Ten przehajpowany Wiedźmin 3 na czele... A poza tym to nie mam co zrobić ze swoimi kluczami do różnych rzeczy, więc wrzucam w spoiler. Jak ktoś nie ma hajsu na pismo, pozwalam się okraść ze swoich smile_prosty.gif. PS. Tak, ten najważniejszy też tam jest (gierkę kupiłem już dawno i od premiery przeszedłem Lotf wzdłuż i wszerz). Wrzucam na publiczny, żeby mieć pewność, że posłuży jakiemuś forumowiczowi, a nie trafi na alllegro smile_prosty.gif.

Armored Warfare CD2J475BJUW4AN7P

Smite PXSN02E5AABD60211

Pokepoke E6ZAHZKLQZMZG7DR

Żarcie UPWHCTRP

Lords of the Fallen

9WW3D-XEM99-R54AL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym zaskoczeniem numeru jest tekst z... Action-Maga, w którym jako jedno z największych rozczarowań umieszczono dodatek do Wiedźmina - Serca z kamienia. Imho fabularnie stał wyżej niż podstawka i w stosunku do ceny zapewniał mnóstwo zawartości, co potwierdza tak na oko 3/4 growego światka. Ale cóż...

Co do papierowej wersji magazynu, to myślę, że wszelkie teksty urodzinowe powoli zjadają własny ogon, po raz setny czytam o perypetiach pana Yasia z fakturami, zachwytach nad Mass Effect 3, porównaniach sprzętowych z czasami prehistorycznymi itp. Może powoli wyczerpuje się pula pomysłów na teksty urodzinowe? Tylko moja opinia. Zdecydowanie bardziej podobała mi się normalna, powszechna publicystyka i tekst o Denuvo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,jak pięknie, że ktoś jednak czyta Action Maga dalej :). Jak pięknie, że zarzut jak często pod recenzjami cdaction, czyli "moim zdaniem". Idę się rozpłakać z tego docenienia :). Dla mnie nie stał i 3/4 growego światka tak średnio na jeża mnie obchodzi. A napisał to człowiek, który miesiąc temu w podobnym tekście dał podstawkę na drugie miejsce najlepszych (bo ofc MGS V bierze wszystko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,jak pięknie, że ktoś jednak czyta Action Maga dalej smile_prosty.gif. Jak pięknie, że zarzut jak często pod recenzjami cdaction, czyli "moim zdaniem". Idę się rozpłakać z tego docenienia smile_prosty.gif. Dla mnie nie stał i 3/4 growego światka tak średnio na jeża mnie obchodzi. A napisał to człowiek, który miesiąc temu w podobnym tekście dał podstawkę na drugie miejsce najlepszych (bo ofc MGS V bierze wszystko).

Żeby nie było - napisałem, że to moje zdanie, bez hejtu. Na pewno większość (zdecydowana) docenia SzK i po prostu tak miażdżąca opinia o dodatku trochę mnie zdziwiła. Ale ok, argumenty:

"nowy poboczny wątek fabularny, który nic nie wnosi do podstawowej opowieści" - bo tak miało być, twórcy nie chcieli nic mieszać i wskazują, że opowieść w SzK jest pobocznym epizodem, chociaż zaakcentowano mniej więcej ramy czasowe (po bitwie o Kaer Morhen),

krytyka humoru - no to już wybitnie kwestia gustu, jak dla mnie akcenty humorystyczne były zrównoważone z poważną narracją, tak jak w podstawce.

Wg mnie słowem klucz jest "rozczarowanie" - coś, co absolutnie nie wyszło tak, jak trzeba, było zawodem totalnym, wręcz nie dawało impulsu do ukończenia gry. Żeby umieścić taką grę w kategorii rozczarowania powinna być dużo, dużo gorsza od oryginału, wręcz niszczyć dorobek Dzikiego Gonu. Ten dodatek musiałby całkowicie odbiegać od jakości DG, dawać błahą historyjkę i brak gameplayowego wyzwania (a tu mamy całkiem ciekawą sekwencję walki z Klucznikiem i opowieść żony Olgierda) na godzinkę-dwie i do tego kosztować stówe i być najeżony błędami. Dla mnie to jest dopiero synonim rozczarowania. Czegoś takiego w SzK nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TR wypromowal pierwsza postac w grze, ktora stala sie elementem MASOWEJ pop-kultury, juz chocby za to.

Właśnie o to chodziło - mam mały problem z tytułowałenim "najlepszą grą" produkcji, która najbardziej zasłużyłą się poza polem growym. To jakby wyróżnić tak Wieśka 2 za to, że było o nim głośno w Wiadomościach ;)

A co do Unreala - pierwsza dycha w CDA,

Ogólnie ciekawa sprawa z tymi dyszkami: czy ktoś wie ile z nich załapało się do tej 20-tki? Jeśli mało która pozycja z listy dorobiła się 10/10, to można by z tego wysnuć ciekawe wnioski...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysunuwalbym "ciekawych wnioskow" - np. Dungeon Siege, ktoremu sam dawalem dyszke (tzn. nominowalem) dzis mnie okropnie nudzi. Nic nie poradze, jej czas minal. Nie ma np, ME2, albo paru samochodowek, bo glosy "samochodziarzy" rozlozyly sie na wiele tytulow itd. A np. sa gry, ktore dostaly dyszke, na ktore w ogole nie glosowalem, bo dany gatunek mnie nie kreci, ale dla fanow takowego to absolutna rewelacja itd.

To sa uroki "kolektywnosci". Ja dam ME3 10, Berlin powiedzmy 3, bo jego takie gry wkurzaja, srednia wydzie 6+ - i juz jest 'bulwers', A to przeciez zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider? Sądzę, że jednak Mario, Pac-Man i Donkey Kong wbiły się do masowej popkultury nieco wcześniej. Nie, żebym nie docenial krągłości (czy też, jako że mowa o początkach, kwadratowości) panny Croft.

No nie bardzo. Byly traktowane raczej jako dziwactwa, nerdowskie zabawki etc. Dopiero Lara Croft zostala potraktowna, ze tak powiem, z naleznym szacunkiem i zrozumieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry: Primal w ogóle mnie nie interesuje, ale wstępniak CormaC-a świetny!

Zainspirowany zabawą "20 na 20" postanowiłem stworzyć własną listę "20 na 20" i wyszło mi, że tylko/aż 6 gier z Waszego rankingu pokrywa się z moim.

NAJLEPSZEGO I KOLEJNEJ "DWUDZIESTKI"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry: Primal w ogóle mnie nie interesuje, ale wstępniak CormaC-a świetny!

Zainspirowany zabawą "20 na 20" postanowiłem stworzyć własną listę "20 na 20" i wyszło mi, że tylko/aż 6 gier z Waszego rankingu pokrywa się z moim.

NAJLEPSZEGO I KOLEJNEJ "DWUDZIESTKI"!

Moj osobisty rankin zapewne tez bylby mocno rozny od tego actinowskiego, ale on jest w koncu WYPADKOWA gustu wielu osob.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja bardzo dobrze zdaję sobie z tego sprawę, Smg. Dlatego napisałem tylko, jak w stosunku do Waszego przedstawia się mój prywatny, indywidualny i subiektywny, a przy tym jedyny istotny, słuszny, prawidłowy, miarodajny i właściwy dla mnie ranking, a nie miałem do Was pretensji typu "Dlaczego nie ma W?!" albo "Dlaczego jest X?!" lub "Dlaczego Y jest wyżej/niżej od Z?!". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.skroc.pl\LFEC68

PS. Na końcu tego filmiku mamy kartkę z napisem LESZ 3u battlefield pl. Początkowo chciałem wpisać to jako pasek adresu, ale skorzystaniu z google nakierowało mnie na tę stronę - http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/LESZ3u/stats/192660121/pc/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę was poniosło przy rankingu z wiadomo którym miejscem. Ale okej, subiektywizm.

Niby subiektywizm, ale dla mnie to skrajna przesada. Rozumiem, że to dobra gra, ale żeby od razu stawiać ją na pierwszym miejscu... Mnie to raczej irytuje, i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...