Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

boggoo

Dying Light - spadek FPS

Polecane posty

Witam,

od jakiegoś czasu przyuważyłem dziwny spadek fps, bez jakiejś znaczącej(od razu widocznej) przyczyny.

Mianowicie. Gram sobie sobie w Dying Light mam tak między 50-70fps(na fullHD), mija jakieś 30-45min, sekundowa ścinka(ledwie) i od tego momentu mam w granicach 30fps(a w menu głównym 40fps). Wyłączenie i włączenie ponownie gry nic nie daje, dalej jest 30fps. Dopiero po restarcie komputera wszystko wraca do normy, ale po jakimś czasie znowu to się dzieje.

Zauważyłem to nie tylko w tej grze, bo np. też w Armored Warfare, Cień Mordoru. Nie wiem jak w pozostałych, ale np. w Fallout 4, Diablo 3, Batman Arkham Origins czy też SW: Battlefront coś takiego się nie dzieje.

Podaje jakby co swoją specyfikacja:

płyta główna ASRock Z97 Extreme6

Intel Core i5-4690k

8GB RAM HyperX Beast

Radeon R9 280X 3GB GDDR5

Czy możliwym by było, że wina leży po stronie sterownika karty? Bo sprawdzałem czy może to być wina, że karta czy procek się przegrzewają. Więc sprawdziłem. Odpaliłem grę, widziałem, że temperatury idą w górę, wszystko OK. Robi się ten spadek fps, wyłączam grę, czekam aż wszystko wróci do niskich temperatur. Odpalam ponownie i mimo niskich temperatur, wciąż ten problem z fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...