Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yilmaz

Alien (seria)

Polecane posty

W tym temacie mozna wypowiadac sie o grze Alien: Colonial Marines

38528064dj2.th.jpgthpix.gif 9921152209958410m.jpg 5ce5e0088ccf7f12m.jpg bef21b42adc2ee37m.jpg

319d1dbde4aa928am.jpg1e90f2e9aba46c53m.jpg e8c3ffd0ce2a98e0m.jpg685e94bc192b19dcm.jpg

Co do daty premiery, to zapowiadana jest na 2009 rok. Nie wiadomo tylko czy w I kwartale, czy w IV tongue_prosty.gif. Ale i tak z niecerpliwoscia bede czekal. Moze moj komp az tak bardzo sie nie zestarzeje smile_prosty.gif. Mala poprawka. Wedlug serwisu Gry Online, gra powinna miec swoja premiere w marcu 2009 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba powinno być w dziale Komentarze.

Co do gry to kiedy wyjdzie?

Tak, powinno być w komentarzach (czyli +trzech chętnych do tematu w odpowiednim wątku). Zamykam.

[... 20 minut później]

Przeniosłem do komentarzy i otwieram, skoro chętnych masa :-)

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawa gra. Mam nadzieje że będzie można grać ludźmi i obcymi. Predatorem też bym nie pogardził o ile będzie wogóle w grze. Dawno nie grałem w grę, w której mogłem eksterminować kosmitów. Mam nadzieje ze gra spełni moje wymagania, choć częściowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało osób się na razie wypowiada, ale to raczej normalne - gra nie poraża ilością dostępnych materiałów, ale wedle zapowiedzi szykuje się smakowity kawałek dla smakoszy Obcego :D Osobiście liczę na naprawdę dobry, klimatyczny, piękny tytuł z next-genową oprawą oraz tym klimatem. W jakiekolwiek części AvP nie grałem, więc nie wiem czy to odpowiednie porównanie, ale dla znających się na rzeczy może ;) All in all, i tak na to czekam, ale nie z utęsknieniem :P

Co do premiery - cóż, zawsze mogą być obsuwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu mogę Ci powiedzieć, że Predatora w grze nie będzie wogóle, a Obcym nie będzie mozna grać. Będziesz miał czterech żołnierzy, którymi będziesz na zmianę sterował.

Więc zostało tylko wspaniałe AL, super grafika oraz masa obcych do odstrzału. Hmm... nie jest źle, wręcz przeciwnie jest dobrze. Szkoda że tylko ludzie będą grywalni, lecz liczę że mody to zmienią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zostało tylko wspaniałe AL, super grafika oraz masa obcych do odstrzału. Hmm... nie jest źle, wręcz przeciwnie jest dobrze. Szkoda że tylko ludzie będą grywalni, lecz liczę że mody to zmienią.

Uno - zapomniałeś dodać o klimacie, który mam nadzieję również będzie i - wedle recenzji, bo nie grałem - zbliży się do Dead Space. Jakby nie patrzeć to obecnie jeden z najlepszych tytułów traktujących o walce z kosmitami w kosmosie... :) Producenci tego Aliena mają dobry wzór do naśladowania.

Dos - z tymi modami to nie wiadomo. Nie wszystkie gry mają możliwość stworzenia zaplecza modowego przez zdolne community. Zależy jaka będzie decyzja twórców :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jesli beda duze naciski na granie innymi rasami niz marines, to Gearbox wyda odpowiedniego patcha, badz zrobi odpowiedni dodatek. Ja tez czekam niecierpliwie, mam tylko nadzieje ze moj komputer "udzwignie" ciezar gry.

Do marca w kazdym badz razie niedaleko, pewnie wydadza gre rownoczesnie na kilku platformach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, CDP mimo OGROMNYCH nacisków ze strony osób, które kupiły ME, nadal nie wydało patcha, wymyślając kolejne wymówki.

Widzę tą grę zupełnie inaczej, niż typowy schemat "żołnierze maczo werszyn alien": byłoby mi bardzo miło, gdyby się okazało, że nasze zaopatrzenie zostaje zestrzelone/wymordowane/cokolwiek by je wyeliminowało, i amunicji jako takiej byłoby bardzo mało. Taki SH w kooperacji i Obcym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy będzie tryb kooperacj. mam nadzieje, że będzie można normalnie przez internet grać, a nie tylko przez LAN.

Cóż, kooperacja już zaczyna wchodzić do gier jako standard i stwierdzam, że to świetne :D Nie ma nic lepszego niż udana akcja z kumplem przeciw AI. Emocje gwarantowane ^^ Ciekawe tylko czy dodadzą coś specjalnego od siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien: Colonian Marines jest takim typową egranizacją Alien 2. Filmy był dobry i pełny klimatu Sarvival Horror. Polecam wszytskim obejrzenia tej klasyki. Alien vs Predator to klapa! Niewiemadomo mi czemu AvsP( i 2) jest świetny jeśli to denna przeróbka. Mam nadzieje że nie będzie sterowania obcym. Predatorom mówie stanowczo "NIE!", zniszczą klimat wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, CDP mimo OGROMNYCH nacisków ze strony osób, które kupiły ME, nadal nie wydało patcha, wymyślając kolejne wymówki.

Widzę tą grę zupełnie inaczej, niż typowy schemat "żołnierze maczo werszyn alien": byłoby mi bardzo miło, gdyby się okazało, że nasze zaopatrzenie zostaje zestrzelone/wymordowane/cokolwiek by je wyeliminowało, i amunicji jako takiej byłoby bardzo mało. Taki SH w kooperacji i Obcym :)

wiesz, ponoc bedzie tak, ze gracz bedzie stawal przed trudnym wyborem, kilka osob z odzialu zginie. Jest tez opcja ze bedziemy grali kazdym marines z osobna; moze byc opcja ze fabula bedzie " kazala" abysmy zgnineli. Moim zdaniem to bedzie rewelacyjna gra, godny nastepca AVP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien: Colonian Marines jest takim typową egranizacją Alien 2. Filmy był dobry i pełny klimatu Sarvival Horror. Polecam wszytskim obejrzenia tej klasyki. Alien vs Predator to klapa! Niewiemadomo mi czemu AvsP( i 2) jest świetny jeśli to denna przeróbka. Mam nadzieje że nie będzie sterowania obcym. Predatorom mówie stanowczo "NIE!", zniszczą klimat wtedy.

Masz naprawdę wielki problem. Jeśli w nowym Obcym będzie można grać obcymi, a ty nie będziesz chciał to po prostu zagrasz tylko ludźmi.

Ile na początku gry będzie żołnierzy w naszym odziale?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orintuję to chyba czterech i każdy będzie miał unikalne zdolności. Wiem, że jeden będzie uzbrojony w karabin, drugi w miotacz ognia i będzie podkładał ładunki wybuchowe, a o dwóch pozostałych nic nigdzie nie piszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden gracz i trzech towarzyszy. Jak nie zawalą Al kompanów to będzie dobrze, a jeśli jednak noga im się powinie to się z tą grą pożegnam, nawet się z nią nie przywitam. :D Jeśli będzie miotacz ognia to możemy się pożegnać z realistycznie rozprzeszczeniającym się ogniem inaczej cały statek poszedłby z dymem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Ripley?! Przecież stacja wybuchła jak wspominałeś Slowik i jeszcze Ripley była pózniej na statku orbitalnym na końcu. Może twórcy chcą odpowiedzieć na pytanie 'Co by było gdyby...?'. Jednak w te trzy kropki bym wstawił 'jakby stacja nie wybuchła i droid nie dotarłby do statku'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ogromną nadzieję na bycie (może będzie w dodatku czy patchu jak tu niektórzy się zastanawiają) obcym... ponieważ w nowej grze z pewnością pojawiłby się wtedy element "schizy" u marines, a nie ma jak tym razem postraszyc zamiast się bac :rolleyes:

No, ale sama gra w oddziale też może byc niezła jeśli w grze będzie ten wspomniany przez Black Shadow'a "klimat". Np. taka śmierc członka oddziału (oczywiście nagła zaskakująca i "barwna") na naszych oczach w czasie rzeczywistym (a nie w jakiejś cut-scence bo wtedy już takiego stresiku by nie było).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien Ressurection była wg mnie niewypałem, za mało mroku. Po czwórce miałem odczucie niesytości w emocjach. Przez cały dzień po obejrzeniu filmu dumałem co mi zabrakło i zostało niedokończone ze strony twórców. Już piąta część by była przegięciem. Chętnie zagrałbym w RTS Alien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Chętnie zagrałbym w RTS Alien.

Co do RTS to wyszedl jeden tytul, ale bodajze na PS2. Wedlug mnie krotko przed premiera powinni wydac ponownie Alien vs Predator 2. Tej gry juz nigdzie nie da sie kupic, chyba ze na innych Allegrach. A pomysl bylby dobry, taki " przedsmak przed burza" :P. Moga byc problemy z prawami do tytulu, bo AVP2 wydala Sierra, a A:CM wydaje Gearbox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już o wszystkim pomyślano, tylko może być problem taki jak zwykle. Raczej z moich wniosków to gry SF na kompa są kłopotliwe. Wiele zapowiadanych tytułów trafia do KOSZA. Ostatnio było tak z C&C: Tiberium i StarCraft Ghost(MMO). Mam nadzieje że Fallout MMO i Alien: Colonial Marines będą moją ostatnią deską ratunku bo przestaje mnie obchodzić coraz bardziej... rynek komputerowy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już o wszystkim pomyślano, tylko może być problem taki jak zwykle. Raczej z moich wniosków to gry SF na kompa są kłopotliwe. Wiele zapowiadanych tytułów trafia do KOSZA. Ostatnio było tak z C&C: Tiberium i StarCraft Ghost(MMO). Mam nadzieje że Fallout MMO i Alien: Colonial Marines będą moją ostatnią deską ratunku bo przestaje mnie obchodzić coraz bardziej... rynek komputerowy :(

Ja mialem podobnie z Mass Efect. Ta gra jest po prostu strasznie nudna, zero klimatu. A Colonial Marines swoj klimat bedzie mialo patrzac po screenach. Ile musielismy czekac na zapowiedz jakiejs gry w swiecie Aliens od premiery AVP2?

6 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...