Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2016 zawartość

Polecane posty

Widzę, że moje pytanie zostało zupełnie olane. Dlatego spytam raz jeszcze:

Mam pytanie do recenzji Dragons Dogma: Dark Arisen. Na górze recenzji, tam gdzie są wymagania sprzętowa, cena itd. napisaliście:

WERSJA PL: PEŁNA

Gdzie u licha można kupić tę grę w pełnej polskiej wersji językowej? Szczerze mówiąc byłbym szczęśliwy z samych napisów. Ale wszędzie widzę tylko w angielskiej wersji językowej... Czy to jakaś pomyłka ze strony CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gem jak zwykle w formie. Śmieszą mnie te recenzje Resident Evil 0 HD, gdzie się zachwycają jaka to wspaniała gra w odniesieniu do współczesnych Residentów. Głupstwa totalne - no chyba, że ze współczesnych części pamięta się tylko skopane Raccoon City, a podczas grania w Resident Evil 6 ktoś nie zadał sobie chwili trudu na poczytanie sterowania i wypróbowanie go, celem zauważenia, jak bardzo płytkie jest przy tym Call of Duty (gra do której się często RE6 równa). Prawda jest niestety taka, że Capcom chciał po prostu jeszcze raz zarobić na swojej klęsce sprzed lat odwołując się do sentymentu i dziur w pamięci odbiorców, którzy zapomnieli już, jak marną grą była zerówka i którzy łykną jako świetne wszystko, gdzie się nie strzela tyle co w 6 (nawet jeśli strzelanie miałoby być poziom lepsze od innych gier). Szkoda tylko, że Gem nie rozumie dlaczego szóstka jest fajna, ale nie wymagajmy wszystkiego. Może recenzję siódemki (mam nadzieję kontynuującej pomysły zaczęte w szóstce) dostanie ktoś inny smile_prosty.gif. Tymczasem świetny tekst. Świetna też recenzja XCOMa 2, z którą ogólnie się nie zgadzam, ale podoba mi się wytłumaczenie, dlaczego odgórne losowanie wszystkich możliwych akcji w grze jest złe. Mam taki kłopot, że bardzo mi się XCOM 2 podoba, ale generalnie ludzie, którym się gra podoba, zwykle uważają owe losowanie za dobre zabezpieczenie przed save&load. A ja taki trochę rozdarty smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł Papkina o wirusie DLC, jednak popełnił w niej jedną poważną wpadkę. Otóż konsola Dreamcast to był produkt Segi, nie Nintendo! Wpadka tym bardziej mnie dziwi, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że całkiem niedawno była na łamach CDA historia o ośmiu generacjach konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd na stronie 110. Pierwsza recenzja z góry od lewej, ostatnie zdanie. Jest 500 MB a prawdopodobnie chodziło o 500 GB :) Chyba że wydali jakąś wersję vintage.

Gdzie mam się zgłosić do pracy jako korektor? Wstępny test chyba właśnie zdałem. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...