Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grz

Terapia LJ.

Polecane posty

no więc od półtora roku utrzymuję przyjaźń z koleżanką, ale pozostaje to tylko przyjaźń, bo sama tak se chciała, wiec ja zwyczajnie szukam sobie nowych kontaktów, mając nadzieję, że wreszcie coś mi się uda. I zacząłem gadać z taką grupą, pełną włoszek, hiszpanek i francuzek. Jestem w grupie ćwiczeniowej z tą koleżanką i jedną z tej grupy. Pierwszy projekt zawaliliśmy i musiała ta koleżanka z grupy poprawiać, przez co miała trochę wyrzutów. Przyjaciółka zaczęła się burzyć o nic, po czym oskarżyła mnie, bo bronię tamtą bo mi się podoba jej tyłek. Problem z dnia na dzień się pogłębia.

Co robić?

Zdaj się na wiedzę z gier komputerowych. Bądź jak komandor:

15f4to2.jpg

Ugh, jak ja nienawidzę nazywania niektórych lasek czy w ogóle ludzi "przyjaciółkami" i "przyjaciółmi". Co drugi używa tego terminu dla jakiś chodzących popierdółek, które zapomną o twoim istnieniu po tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James

Tyłek 11/10, jak raz wszedłem do klasy, a ona akurat się pochylała nad kartką, wypięta w moją stronę, to doznałem chwilowego zaćmienia

@Abyss

nie zwykłem tak robić - kiedy pisze przyjaciółka to nie mam na myśli koleżanki, to raczej faktyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh, jak ja nienawidzę nazywania niektórych lasek czy w ogóle ludzi "przyjaciółkami" i "przyjaciółmi". Co drugi używa tego terminu dla jakiś chodzących popierdółek, które zapomną o twoim istnieniu po tygodniu.

wdech i wydech, Abyss, let it go, bo znowu denerwują cię totalne pierdoły na które nie masz wpływu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Dziwne, ja się z tym raczej nie spotkałem. Jak już, to zawsze używa się "kolegów" i "znajomych". Sam mam ogromne problemy z użyciem słowa "przyjaciel", bo jest nacechowane tak pozytywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doznałem chwilowego zaćmienia

takiego określenia na nagłą erekcję jeszcze nie słyszałam biggrin_prosty.gif

@problem nazewnictwa

fakt, często koleżaneczki nazywają się przyjaciółkami a potem jedno spięcie i się nienawidzą, ale po co się denerwować tym co robią inni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałabys rację, gdybym wczoraj wieczorem nie usłyszał, że ta grupa z którą gadam od niedawna próbuję "ukraść moją przyjaźń" od koleżanek, z którymi gadam długo

dafq

To brzmi jak zalążek na jakąś tanią dramę, najlepszym wyjściem będzie ucieczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problem nazewnictwa

fakt, często koleżaneczki nazywają się przyjaciółkami a potem jedno spięcie i się nienawidzą, ale po co się denerwować tym co robią inni?

Ale, że jak denerwować? Ja tylko napisałem co mnie w takim nazewnictwie wkurza. To nie znaczy że teraz nagle wjechał mi trigger przed komputerem i się na to złoszczę, kek.

@bielik

>tfw kiedy laski zamiast się o ciebie zabijać pierdzielą jakieś farmazony o przyjaźni

tbh, to trochę upokarzające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problem nazewnictwa

fakt, często koleżaneczki nazywają się przyjaciółkami a potem jedno spięcie i się nienawidzą, ale po co się denerwować tym co robią inni?

Ale, że jak denerwować? Ja tylko napisałem co mnie w takim nazewnictwie wkurza. To nie znaczy że teraz nagle wjechał mi trigger przed komputerem i się na to złoszczę, kek.

@bielik

>tfw kiedy laski zamiast się o ciebie zabijać pierdzielą jakieś farmazony o przyjaźni

tbh, to trochę upokarzające.

Wkurza cię, znaczy się denerwujesz :P mi tam rybka kto jak do siebie mówi nawzajem.

Są o niego zazdrosne, to upokarzające?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłek 11/10, jak raz wszedłem do klasy, a ona akurat się pochylała nad kartką, wypięta w moją stronę, to doznałem chwilowego zaćmienia

Tak dobry tyłek, że zakrzywia tor lotu fotonów w swoim otoczeniu?

Chyba, że istnieję jako "opcja zapasowa", w sumie czasami tak się czuję, ale mi ciężko takie rzeczy zmieniać, odkąd zawsze się czułem gorszy od innych

Eh bielik, dla nas zawsze będziesz numero uno :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...