Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Risen (seria)

Polecane posty

Niedawno skończyłem Risen. Bardzo dobra gra i udany powrót Piranhy do korzeni. Szkoda że w kolejnych częściach bardziej poszli w klimaty pirackie. Wolałbym gdyby zostali przy tradycyjnych klimatach. Dziwi mnie też kierunek w jaki poszła walka w drugiej części.  Co do jedynki to ogólne wrażenie super ale odczułem kilka braków. Po pierwsze jeśli ktoś (tak jak ja) po przyłączeniu się do którejś z frakcji od razu robił wszystkie możliwe dla nich zadania to w dalszych epizodach nie będzie miał co robić w obozach poza sprzedażą towaru i uzupełnianiem zapasów. Ok kilka wątków zostało pociągniętych dalej ale to za mało. Drugi zarzut to zróżnicowanie terenu. Ok wyspa jest pięknie zaprojektowana ale brakowała mi tu jakiegoś większego zróżnicowania ( tak wiem że są bagna ale tak na prawdę to nie odbiegają one jakoś mocno klimatem od wszystkiego dookoła) przydały by się jakieś pustkowia. Ostatnim zarzutem jest walka z finałowym bossem. Przeszkadzało mi w niej że przeciwnik nie posiadał paska obrażeń przez co ciężko było stwierdzić czy atak odniósł jakikolwiek skutek .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...