Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Risen (seria)

Polecane posty

A ja jakoś czarno to widzę.Gothic 1 i 2 były rewelacyjne.3 nie wyszła,poszła bardziej w kierunku gry akcji.Tutaj też coś niepokojąco mówią o uproszczeniach.Gra (Risen)wygląda jak Gothic 3.Podejrzewam,że Risen bedzie po prostu ładną grą akcji z elementami fabularnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, i tutaj czuję dwa pierwsze Gothiki. Niektóre animacje, np. czytanie książki, zamiatanie miotłą i to "rozglądanie się" z rękoma na bokach żywcem są wyjęte z "dwójki" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim witam wszystkich, gdyż właśnie zaczynam swoją przygodę z forum CDA :)

Jestem fanem serii Gothic, ze szczególnym naciskiem na G1 i G2 +NK, trójka niespecjalnie mi przypadła do gustu... Świetnie że Piranie wzorują Risen'a na starych dobrych Gothic'ach, coś czuję że ta gra będzie "duchowym następcą" pierwszych Gothic'ów. Szczególnie po tym czym był dodatek do trójki, trochę strach myśleć o Arcanii.... nowe studio może nie odwzorować świetnego klimatu produkcji spod szyldu Piranha Bytes.

Czekam z niecierpliwością zarówno na Risen, jak i na dalszą część serii Gothic i mam nadzieję że oba tytuły odniosą sukces i zbiorą dobre oceny od rencenzentów. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesują te stworki ze screenów

ten biały ptak to pewnie odpowiednik ścierwojada będzie

te małe grubasy to pewnie jakieś gremliny(ciekawe czy przyjazne)

a ten zielony?-czy to będzie inteligentna rasa?-wątpie ,ale ponieważ lata w "ubraniu" to nie jest to wykluczone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe. W jakimś wywiadzie ktoś w PB mówił, że w grze będą inne rasy, ale nie będą to żadne elfy albo coś podobnego, że wymyślają cos swojego.

Ale z drugiej strony Gothic podobał mi się bo nie było w nim żadnych pierdoł typu elfy, dark elfy krasnale... Tylko 2 strony konfliktu :) W Oblivionie tych rasy było jak dla mnie aż za dużo, niektóre wyglądały tragicznie ( zwłaszcza te jaszczurki albo koty czy kij wie co to bylo)

Edit o mam:

Czy oprócz ludzi natkniemy się także na inne rasy takie jak orkowie, elfy czy krasnale?

Tak, ale żadne z powyższych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych gier dla których warto kupić nowego kompa. Moim zdaniem, jeśli to klon 2 pierwszych części Gothica - będzie hit. Jako, że to nie pierwszy projekt "piranii" mam nadzieję ,że będzie w większym od poprzedniczek stopniu pozbawiony bugów. No i chwała ze to, że nie ma typowych ras. Już wolę coś nowego odmiennego od TES. Elfy i cała reszta - przereklamowane. Choć orki mogłyby zostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Wiąże z tą grą bardzo duże nadzieje. Do premiery powinnem się sprzętowo wyrobić więc jeśli mnie zawiedzie to...zaczekam na Arkanie i zawód numer 2:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne Risen będzie lepszy od G4 choć screeny z nowego Gothica wyglądają zachęcająco nie wiadomo jak będzie z klimatem a Risen robią ludzie którzy byli wcześniej odpowiedzialni z Gothica,czyli ci którzy wykreowali jego niepowtarzalność i klimacik ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że będzie to świetna gra.

Oczywiście fajnie y było jakby gra miała jakieś nawiązania do gothica.

Osobiście to mój numer 3 na liście najbardziej oczekiwanych gier (po AC II i Arcanii).

Czytałem artykuł o niej w niemieckiej wersji KS Gry,fabuła nie zapowiada się ani trochę oryginalnie ,a grafika jest średniawa.Niestety nadal nie wiem najważniejszego : czy walka będzie przypominać stare gothiki (Buuuu!!!) czy jak zapewnił mojego kumpla jeden z przedstawicieli piranii... prince of persie T2T (!!!) tzn. efektowna, szybka, brutalna i z efektownymi kombosami (jupiiiiii!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W Risen musi być ciemna/mroczna klimatyczna oprawa graficzna.

2. Skomplikowana (nie za bardzo, ale jednak) fabuła.

3. Dużo zwrotów akcji.

4. ŻYJĄCY świat.

5. Barwny, ale podobny do tego z G i GII bohater.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo risenek zapowiada sie niezle...ale wydaje mi sie ze totroszke jak gothic 2... wyspa 1 znowy bezimienny2 itd itp......ale coz....goth 2 byl calkiem fajny...

chuunin...wg mnie w gothicu klimat byl se taki...klimatyczne gierki to the path i stalkery...ja stawiam na fabule ktora mnie wciagnie...(kochany baldurs gate...nwn....)nie musza na mnie dziwactwa z katakumb wyskakiwac...i walke...oczywiscie... :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...